۵۱۶۳۸۳
۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
۶۰۹۹ 
خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه گزارش داد : شرکت هواپیمایی لوفت هانزا اعلام کرده است که این شرکت آلمانی مشغول مذاکره با هواپیمایی ایران ایر برای همکاری در زمینه های مختلف است.
ایرنا: خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه گزارش داد : شرکت هواپیمایی لوفت هانزا اعلام کرده است که این شرکت آلمانی مشغول مذاکره با هواپیمایی ایران ایر برای همکاری در زمینه های مختلف است.
 
این خبرگزاری به نقل از کارستن زنگ، مدیرمنطقه ای شرکت لوفت هانزا برای خلیج فارس، ایران، پاکستان و افغانستان در دوبی افزود : مذاکرات به طور متوالی و تقریبا هر هفته در مورد آموزش خلبانان ایرانی وارایه خدمات تعمیر ونگهداری هواپیماهای جدید که ایران بتدریج تحویل خواهد گرفت با شرکت ایران ایردر جریان است. تامین غذا برای مسافرین نیز یک مورد دیگربرای همکاری بین این دو شرکت ایرانی و آلمانی است.
 
وی اضافه کرد:امضای قرارداد قدری طول خواهد کشید مخصوصا که ایران در ماه اردیبهشت شاهد برپایی انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود.
 
این مقام هواپیمایی آلمانی زمان مشخصی برای امضای قرار داد ارایه نداد.
 
سال گذشته، لوفت هانزا قرارداد همکاری، تعمیر و نگهداری با شرکت هواپیمایی اتحاد امارات متحده امضا نمود و در بهمن ماه گذشته، دامنه همکاری را به تامین غذا برای مسافران نیز گسترش دادند.
 
ایران ایر اخیرا قراردادهای بزرگی برای خرید هواپیما از ایرباس 110 هواپیما و بویینگ 80 هواپیما امضا کرده است . علاوه بر آن ایران قرارداد خرید هواپیماهایی با شرکت ایتالیایی - فرانوسی آر تی آ هم امضا کرده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1396/01/30
اگه مسولین فقط در حد یک عدسی یا آش رشته دادن در هواپیمای لوفتانزا کونترات بگیرن صادرات غیر نفتی ما دو برابر میشه.


حیف که قدر خودمون رو نمی‌دونیم

صد حیف

هزار حیف...
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج