۵۱۷۱۵۴
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
۵۱۳۰ 
روزنامه الرایه قطر از ماندن مهرداد پولادی در تیم الشحانیه برای چهارمین فصل متوالی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم: روزنامه الرایه قطر از ماندن مهرداد پولادی در تیم الشحانیه برای چهارمین فصل متوالی خبر داد.

تیم الشحانیه با شکست در بازی پلی‌آف برابر تیم قطر شانس بقا در لیگ ستارگان را از دست داد و پس از یک فصل حضور در این رقابت‌ها راهی دسته پایین‌تر شد.

در این میان روزنامه الرایه قطر درباره وضعیت بازیکنان خارجی تیم الشحانیه از جمله مهرداد پولادی و رحیم زهیوی نوشته است: از میان بازیکنان خارجی فقط مهرداد پولادی و امانجوا در تیم الشحانیه خواهند ماند. تغییرات چندانی در ترکیب الشحانیه ایجاد نمی‌شود و این تیم امیدوار است تا دوباره به لیگ ستارگان  قطر بازگردد.

مهرداد پولادی پس از جام‌جهانی 2014 برزیل به همراه مسعود شجاعی راهی تیم الشحانیه شد که آن زمان در لیگ ستارگان قطر حضور داشت و پس از سقوط به دسته پایین‌تر همچنان در این تیم ماند تا پس از یک فصل دوباره به لیگ ستارگان صعود کردند. الشحانیه باز هم در فصل جاری این رقابت‌ها به دسته پایین‌تر سقوط کرد اما به نظر می‌رسد مهرداد پولادی همچنان باثبات‌ترین لژیونر ایرانی فوتبال قطر خواهد بود که چهار فصل متوالی در تیم الشحانیه بازی می‌کند.

همچنین مهدی رحیم زهیوی که در نیم‌فصل به تیم الشحانیه پیوست و به دلیل مصدومیت نتوانست چندان در ترکیب این تیم موثر باشد قطعا جدا خواهد شد.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج