۵۱۷۱۶۱
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
۵۹۳۱ 
نایب رییس مجلس،گفت:دولت دهم با توجه به کلنگ زنی های بدون پشتوانه تا سال های متمادی هر اقدامی درکشور انجام شود، به خود نسبت می دهد.
خبرگزاری خانه ملت: نایب رییس مجلس،گفت:دولت دهم با توجه به کلنگ زنی های بدون پشتوانه تا سال های متمادی هر اقدامی درکشور انجام شود، به خود نسبت می دهد.

مسعود پزشکیان با اشاره به افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی، گفت:وزارت نفت توانسته روند برداشت از میادین مشترک نفتی و گازی را تسریع کرده و توسع داده و بازارهای فروش نفت ایران را گسترش دهد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزارت نفت بازارها و نیروهای از دست رفته را بار دیگر به دست گرفت، افزود:فروش نفت و گاز ایران در دولت گذشته به زیر یک میلیون بشکه رسیده بود، در حالی که هم اکنون به حدود 4 میلیون رسیده است.

اعتبارات طرح های کلنگ زده دولت نهم و دهم را چه دولتی تامین کرده است؟


پزشکیان ادامه داد:دولت گذشته بازارهای موجود در دنیا را روی ایران بست و حتی اگر تولیداتی در زمینه نفت و گاز صورت می گرفت، خریداری نمی شد و دولت فعلی توانسته رونق در فعالیت ها بازار نفت و گاز ایجاد کند.

وی با بیان اینکه دولت گذشته حدود 650 هزار میلیارد تومان کلنگ بدون پشتوانه مالی زده است، یادآور شد:دولت نهم و دهم تا 40 سال دیگر هر اقدامی که در کشور انجام شود، با این کلنگ های بدون پشتوانه به خود نسبت می دهد، اما این سوال مطرح می شود، که اعتبارات این طرح ها را چه دولتی تامین کرده است.

انتقاد از همراهی رسانه ملی در حمایت از اقدامات بدون پشتوانه دولت قبل


پزشکیان با اشاره به اینکه اقتصاد کشور در انتهای فعالیت دولت گذشته سراشیبی را طی کرده و کشور را به نابودی می کشاند، افزود:این دولت می تواند در نقاط مختلف کلنگ بزند، اما کلنگی که بدون پشتوانه مالی، اعتباری و نیروی انسانی که روز به روز وضعیت کشور را نابسامان تر می کند.

وی با بیان اینکه دولت نهم و دهم تا پایان عمر 4 دولت دیگر کلنگ زده است، ادامه داد: بسیاری از این کلنگ ها بدون پشتوانه کارشناسی و مالی و پولی بوده و تنها توقعات مردمی را افزایش داده و آمار غیرواقعی به آنها داده شده است، متاسفانه در بسیاری از موارد رسانه های داخلی نیز از این اقدامات حمایت کردند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه باید مشخص شود که چرا دولت کلنگ های زده شده را اجرایی نکرده است، تصریح کرد:روند دولت فعلی و تغییراتی که در توسعه نفت و گاز انجام شده قابل قدردانی است و بستر مناسبی برای فروش و تعملات باز شده است، در حالی که در گذشته تولیدات خریداری نداشت.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1396/02/01
پزشکیان اخمدی نژاد تایید نشد اگه میخای ادامه بدی برو سراغ رئیسی و قالیباف ..
Oman
10:09 - 1396/02/01
ازهمین الان مشخصه
دارند قشنگ خط و نشون میکشند که ناکارآمدی دولت آینده راهم ربطش بدهند به دولت احمدی نژاد
بقول آقای دانشمند
وما مردم چقدر بدبختیم که هربار سرمون شیره میمالند
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1396/02/01
ببین تو راست میگی ...کاستو ببر ماست بگیر چاپلوس برو بغلش لالا ....کشتی خودتو با روحانی گفتنت بدتخت برو لالا پیشش
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1396/02/01
دقیقا جناب دکتر پزشکیان درست میفرمایند بنده بعنوان پیمانکار در اداره ورزش و جوانان مشغول بودم و کاملا در جریان هستم کلی پروژه فقط به صرف عوام فریبی و بدون هیچگونه توجیه منطقی و براوردی فقط کلنگ زده شدند در دولت قبل و از هر پروژه ایی حداکثر تا بیست درصد بودجه تخصیص یافتو بعدم نیمه کاره رها شدن تو بیابونها تا الانم دیگه تخریب شده اند در اثر عوامل طبیعی و نیمه کاره بودن و...
در کل کشور جمع که زده شه مشخص میشه چه سرمایه ایی از بین رفته
آخه اینکه یکی بره تو روستاها و شهرستانها یه مشت وعده وعید و شعار بده و آخرشم یک کلنگی هم جهت دلخوشیشون بزنه که هنر نیستش هر ادمی از هر رده سنی و شغلی و... میتونه این کارو انجام بده!!!
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج