برنج‌های ارزان‌تر مشتری بیشتری دارند
۵۱۷۱۸۷
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
۳۲۸۵ 
رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌داران و مواد پروتئینی از افزایش قیمت برنج خبر داد و گفت: قدرت خرید مردم برای برنج کاهش پیدا کرده و در مجموع برنج‌هایی که قیمت ارزان‌تر دارند، مشتری بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند.
خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌داران و مواد پروتئینی از افزایش قیمت برنج خبر داد و گفت: قدرت خرید مردم برای برنج کاهش پیدا کرده و در مجموع برنج‌هایی که قیمت ارزان‌تر دارند، مشتری بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند.

سعید درخشانی درباره افزایش قیمت برنج در روزهای اخیر توضیح داد: شاید نتوان قیمت دقیقی برای این روزهای برنج در بازار اعلام کرد، چرا که ممکن است برخی واحدها همچنان برنج قدیمی خود را به فروش برسانند که برای آن در نهایت قیمتی در حدود ۱۳۰۰۰ تومان در نظر گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: البته جدیدا نیز در موارد متعدد قیمت برنج برای واحدها حدود ۱۳۰۰۰ تومان بوده که به هنگام فروش این برنج با رقم ۱۵۰۰۰ تومان به دست مشتری می‌رسد.

رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌داران و مواد پروتئینی با بیان اینکه ممکن است وضعیت انبارها موجب تغییر قیمت برنج شده باشد، عنوان کرد: به هر صورت می‌توان گفت که در مجموع کمی قیمت برنج گران‌تر شده اما اینکه رقم دقیق این افزایش قیمت از چه قرار است را نمی‌توان بیان کرد ولی می‌توان گفت که اکنون برنج درجه یک را نمی‌توان با قیمتی کمتر از ۱۳ تا ۱۳۵۰۰ تومان خریداری کرد.

درخشانی در ادامه در توضیح بیشتر در خصوص قیمت برنج عنوان کرد: البته ممکن است که بتوان برنج‌های ایرانی را با قیمت ۸۰۰۰ تا ۹۰۰۰ تومان هم خریداری کرد اما در هر صورت برنج درجه یک ایرانی همان قیمتی که اشاره شد را دارد.

وی در ارتباط با برنج‌هایی که قیمت‌های کمتری در بازار دارند نیز گفت: اکنون ارزان‌ترین برنجی که توزیع می‌شود نمونه‌ای است که از سوی وزارت جهاد کشاورزی به دست اصناف می‌رسد که کیلویی ۳۸۰۰ تومان قیمت دارد و محصول کشور هند است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1396/02/01
چکار کنیم برنج خوب نمیتونیم بخوریم هزینه زندگی زیاده نمیرسه پول به برنج بهتر
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1396/02/01
خلایق هرچی لایق بهترین برنج دنیاروداریم ولی ازبدبختی فقط بو میکنیم
Spain
05:05 - 1396/02/02
خدالعنت کنه احمدی نژادو که باتعرفه بالا جلوی رقابتو توبازا برنج گرفت وحالا مردم برنج مخلوط ایران وپاکستانو باید ۱۵۰۰۰
پول بدن من خودم سوپر دارم از زمان گرانی برنج مردم روی اوردند به سوسیس کالباس چرا باید دولت از یک کیسه برنج ۳۰
هزار گمرکی بگیرد اخر چرا باید به خوراک ضعفا چنین هزینه ای اضافه شود .خوشبحال دلالای برنج ایرانی شده که دارن به مردم ظلم میکنند خدا جای حق نشسته
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج