امدادرسانی به 124 منطقه درگیر سیلاب
۵۱۷۲۳۳
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
۳۴۶۹ 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر، به تشریح اقدامات امدادی در ۹ استان درگیر سیل و آبگرفتگی درکشور پرداخت و گفت: تاکنون ۴۲ تن در این حوادث جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر، به تشریح اقدامات امدادی در ۹ استان درگیر سیل و آبگرفتگی درکشور پرداخت و گفت: تاکنون ۴۲ تن در این حوادث جان خود را از دست داده اند.

مرتضی سلیمی افزود: ۹ استان آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، قزوین، زنجان، لرستان، گیلان و مازندران در هفته گذشته تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی بوده اند.

وی با اشاره به امدادرسانی در ١٢٤ شهر و روستا درگیر سیل و آبگرفتگی، گفت: بر این اساس امدادگران خدمات لازم را به ۱۸ هزار و ۵۰۰ تن از هموطنان ارائه کرده و ۵ هزار و ۷۰۰ تن از خدمات اسکان اضطراری بهره برده‌اند.

سلیمی با اشاره به انتقال ۸ تن از متاثران از سیل و آبگرفتگی به مراکز درمانی، ادامه داد: بر اساس گزارش ها تاکنون ۴۲ تن در این حوادث جان خود را از دست داده و ۴ تن نیز مفقودین احتمالی هستند همچنین ۴۴ خودرو از مسیر سیلاب رها سازی شده است.

وی به تخلیه آب از ۳۳۴ واحد مسکونی اشاره و اظهار کرد: ۱۶۰ تیم عملیاتی شامل هزار و ۲۲۹۶ امدادگر و نجاتگر ارائه خدمت به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی را بر عهده داشتند.

به گفته رئیس سازمان امداد و نجات همچنین امدادرسانی در استان های آذربایجان شرقی و غربی ادامه دارد.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج