۵۱۷۲۷۲
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
۸۱۴۶ 
شورای نمایندگان کسبه پلاسکو با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری، از اجرایی نشدن مصوبه دولت در خصوص حمایت از کسبه پلاسکو انتقاد و اعلام کردند: کسبه پلاسکو هنوز بلاتکلیف و سردرگم هستند و مصوبه دولت فقط در مقام صحبت و سخن است.
خبرگزاری تسنیم: شورای نمایندگان کسبه پلاسکو با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری، از اجرایی نشدن مصوبه دولت در خصوص حمایت از کسبه پلاسکو انتقاد و اعلام کردند: کسبه پلاسکو هنوز بلاتکلیف و سردرگم هستند و مصوبه دولت فقط در مقام صحبت و سخن است.

در نامه شورای نمایندگان کسبه پلاسکو به رئیس جمهور با موضوع پیگیری مصوبات کارگروه هیئت دولت در خصوص حادثه ساختمان پلاسکو آمده است: احتراماً به استحضار می‌رساند با توجه به مصوبه کارگروه هیئت دولت در خصوص حادثه ساختمان پلاسکو، مقرر شد جهت جبران قسمتی از خسارت‌های وارده به کسبه آسیب دیده پلاسکو، ضمن بخشیده شدن جرایم و معوقات بانکی، تنفس دو ساله در جهت استمهال وام‌های کسبه ساختمان پلاسکو در نظر گرفته شود.

در ادامه این نامه آمده است: همچنین در این کارگروه مصوب شد که وام 300 میلیون تومانی با بهره 9 درصد دو تنفس یکساله به کسبه آسیب دیده ساختمان پلاسکو پرداخت شود که اسناد آن هم موجود است اما متاسفانه با گذشت نزدیک به 3 ماه از تاریخ این مصوبات، هیچ‌گونه دستورالعمل و ابلاغیه‌ای در این باب به بانک‌های عامل صادر نشده است و کسبه پلاسکو هنوز بلاتکلیف و سردرگم هستند که مصوبه دولت در خصوص حمایت از کسبه پلاسکو اجرایی نشده و فقط در مقام صحبت و سخن است.

شورای نمایندگان پلاسکو در ادامه از رئیس جمهور تقاضا کردند با توجه به آغاز سال جدید کاری و مشکلات فراوان و عدیده کسبه که همگی از تولید‌کنندگان و کارآفرینان کشور بوده و با این مشکلات دست به گریبان هستند، دستور عاجل فرمایید هر چه سریعتر این مصوبات و پرداخت وام اجرایی شود. همچنین در مصوبات کارگروه تأکید شده بود نسبت به انواع معوقات مالیاتی، بخشودگی کامل تا سال 1394 صورت پذیرد و نسبت به سال 95، این حادثه در نظر گرفته شود. لذا این قسمت از مصوبه هم در مقام حرف و سخن باقی مانده و دستورالعمل عاجل و فوری حضرتعالی را می‌پذیرد.

شورای نمایندگان کسبه پلاسکو، علاوه بر رئیس جمهور، نامه‌هایی را نیز به وزیر کشور، وزیر اقتصاد و دارایی و معاون اول رئیس جمهور نوشتند.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1396/02/01
چرا خودتان را بیمه نکرده بودید؟
چرا از گرمایش غیر استاندارد بهره بردید؟
حالی که دولت به شما داد به کس دیگری از مصیبت دیده ها در جای دیگر نداد.
من هم با شما همدل هستم
ولی خودتان را هم بسیار مقصر می دانم
هم دلم میخواهد به شما کمک کنند
و هم عقلم می گوید بسیاری از شما را بایستی مدتی حبس کنند.
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1396/02/01
کدام حمایت؟ تقصیر را گردن سازنده اش که اول انقلاب اعدام کردند انداختند. تموم شد و رفت.
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1396/02/01
اون موقع که سودهای میلیاردی می کردید فکر بیمه را می کردید . اگر از قشر کارگر بودید مردم همه کمک می کردند ولی از قشر بازاری جماعت دلی خوشی ندارند.
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1396/02/01
اینجا هم مثل یه ملک خصوصی بوده دیگه به دولت چه مربوطه تا صد سال دیگه بخواد بهتون خدمات بده.
برین یقه صاحب ملکتون رو بگیرین.
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1396/02/01
دولت از این دروغها 4 ساله به ملت زیاد میگه .فکر کنم الزایمر داره..چند روز دیگه میگه من کی قول وام 300 میلیونی دادم.تا اقا زاده ها و مدیران هستند مگه ادم دیوانه باشه وام 9درصد بده. اونی که به مردم کاسب و نیازمند وام 4 درصد میداد دولت قبل بود..ما فقط وام میلیاردی بدون ضمانت به اقا زاده ها میدیم
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج