۵۱۷۲۹۲
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
۶۷۲۵ 
پوچتینو بخت بیشتری برای چلسی قائل است ولی تیمش را تشنه موفقیت می داند.
وبسایت نود: پوچتینو بخت بیشتری برای چلسی قائل است ولی تیمش را تشنه موفقیت می داند.

 تاتنهام شنبه عصر در اولین بازی نیمه نهایی جام حذفی انگلیس، به مصاف چلسی صدرنشین لیگ برتر انگلیس می رود، تقابل تیم های اول و دوم لیگ برتر جذابیت های زیادی به همراه دارد، در دو بازی دو تیم در این فصل از لیگ جزیره، هر تیم یک برد را کسب کرده است و حالا دو تیم لندنی به فکر حضور در فینال جام حذفی هستند. پوچتینو در مورد دیدار با چلسی چنین گفته است:

چلسی صدرنشین لیگ برتر است، بازیکنان و مربی با کیفیتی در تیم خود دارد و در این شرایط، آن ها بخت اول صعود به فینال هستند. داریم در مورد تیمی صحبت می کنیم که در طی ۵ سال اخیر جام های مهمی را در انگلیس و اروپا فتح کرده و سرمربی آن ها در ایتالیا به افتخارات ارزشمندی رسیده است.

چلسی تیم باتجربه تری است ولی ما هم فرم خوبی داریم. تشنه موفقیت هستیم و می خواهیم با این چالش مقابله کنیم. لذت بردن از این مسابقه جذاب، اهمیت زیادی دارد. باید حس شادی داشته باشیم. جام حذفی تورنمنت بسیار مهمی است و باید با بهترین تیم انگلیس برای حضور در فینال، مقابله کنیم.

وقتی به تاتنهام آمدم، دغدغه اصلی مان کاهش فاصله با ۴ تیم بزرگ جزیره بود، ما نه تنها آن کار را کردیم بلکه اکنون برای قهرمانی مبارزه می کنیم. اما قهرمان شدن سخت تر است، برای قهرمانی باید با تیم ها، بازیکنان و مربیان بزرگ مقابله کنید. چلسی بازیکنانی دارد که قهرمان جهان شده اند ولی بازیکنان ما افتخاری کسب نکرده اند.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج