۵۱۷۳۰۲
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
۳۲۰۳ 
منچستریونایتد یک قدم تا فینال لیگ اروپا فاصله دارد.
وبسایت نود: منچستریونایتد یک قدم تا فینال لیگ اروپا فاصله دارد.

 منچستریونایتد در یک جدال سخت در بازی برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا موفق شد اندرلخت را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و به نیمه نهایی لیگ اروپا راه یابد، لوک شاو مدافع منچستریونایتد که ۱۲۰ دقیقه در این دیدار در ترکیب تیمش حاضر بود، در پایان بازی چنین گفت:

این مسابقه از ان دست بازی هایی بود که با خودم می گفتم؛ اگر نتوانیم از موقعیت ها استفاده کنیم و بی رحم عمل نکنیم، کار به ضربات پنالتی می کشد. خوشبختانه کیفیت رشفورد به کمک مان آمد، او شانس هایی داشت که تبدیل به گل نشد ولی ناامید نشد و به تلاشش ادامه داد تا این که یک گل فوق العاده به ثمر رساند. گل کردن آن توپ آسان نبود ولی رشفورد توانایی بالای خودش را نشان داد و ما را به نیمه نهایی برد.

از کیفیت خودمان آگاه بودیم، می دانستیم که می توانیم موقعیت خلق کنیم و دروازه حریف را تهدید کنیم، فقط مسئله گل کردن فرصت هایمان مطرح بود. هرگز ناامید نشدیم و با حضور هواداران خودی به فکر صعود بودیم، می خواستیم آن ها را خوشحال کنیم. اگرچه شب سخت و پر استرسی رقم خورد ولی در نهایت صعود کردیم و حالا به فکر بازی بعد و رویای حضور در فینال لیگ اروپا هستیم.

اخیراً فرصت بازی زیادی نداشتم، ولی حضور ۱۲۰ دقیقه ای در این مسابقه به افزایش آمادگی بدنی ام کمک کرد. خوشبختانه ترکیب قوی ای داریم که در هر پست بازیکنان خوبی حضور دارند که رقابت مناسبی در تیم برای حضور در ترکیب وجود دارد.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج