۵۱۷۳۸۱
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰
۳۳۳۲ 
کوتاهی سران آبی‌‌واناری‌پوشان
مهاجم برزیلی کاتالان‌ها به دلیل کوتاهی مسئولان این باشگاه، در دیدار مهم بارسا مقابل رئال مارید قطعاً حضور نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم: مهاجم برزیلی کاتالان‌ها به دلیل کوتاهی مسئولان این باشگاه، در دیدار مهم بارسا مقابل رئال مارید قطعاً حضور نخواهد داشت.

 در پی مخالفت کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اسپانیا با فرجام‌خواهی باشگاه بارسلونا در مورد محرومیت 3 جلسه‌ای نیمار، این باشگاه به طور رسمی اعلام کرد برای تجدید نظر در حکم صادر شده، فرجام‌خواهی خود را به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) ارائه می‌دهد. حالا بر اساس گزارشی که سایت نشریه اسپانیایی «آس» منتشر کرده، مشخص شد که کوتاهی از جانب سران باشگاه بارسلونا بوده و ستاره برزیلی کاتالان‌ها قطعاً شانسی برای حضور در ال‌کلاسیکوی یکشنبه شب ندارد.

یکی از مسئولان ارشد دادگاه ورزشی اسپانیا در گفت‌وگو با این نشریه اعلام کرد: «باشگاه بارسلونا تا ساعت 3 بعدازظهر امروز (جمعه) به وقت محلی فرصت ارائه فرجام‌خواهی در زمینه محرومیت نیمار را داشت، اما هیچ درخواستی در این زمینه به این دادگاه نرسید و کسی از نمایندگان باشگاه بارسلونا نیز در دادگاه حاضر نشد. باشگاه بارسلونا دیگر شانسی برای ارائه فرجام‌خواهی به این دادگاه ندارد».

باشگاه بارسلونا مدعی شده است درخواست خود مبنی بر تجدیدنظر در حکم صادره از سوی کمیته انصباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا را رأس ساعت 13 امروز (جمعه) به وقت محلی اسپانیا، به صورت مکتوب به دادگاه ورزشی اسپانیا ارسال کرده است.

به این ترتیب نیمار قطعاً در بازی یکشنبه شب نمی تواند شاگردان لوئیس انریکه برابر رئال مادرید را همراهی کند. محرومیت نیمار به دلیل کف زدن تمسخرآمیز برای داور پس از اخراجش در دیدار دو هفته پیش لالیگای اسپانیا مقابل مالاگا شکل گرفت.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج