لفاظی نتانیاهو در دیدار با وزیر دفاع آمریکا
۵۱۷۳۹۸
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶
۹۹۳۸ 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این‌که آمریکا و اسراییل تهدیدات مشترکی دارند، مدعی شد: یکی از این تهدیدات بر مبنای افراط گرایان شیعه است که توسط ایران رهبری می‌شود.
خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این‌که آمریکا و اسراییل تهدیدات مشترکی دارند، مدعی شد: یکی از این تهدیدات بر مبنای افراط گرایان شیعه است که توسط ایران رهبری می‌شود.

به نقل از نشریه جوییش پرس، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ابتدای دیدار روز جمعه خود با جیمز ماتیس وزیر دفاع آمریکا در اراضی اشغالی گفت: آمریکا و اسراییل دوستانی بهتر از یکدیگر ندارند. ما تغییر بزرگی را در سیاست‌های آمریکا احساس می‌کنیم. ما از بیانیه شما درباره ایران و اظهارات و اقدامات رئیس جمهور ترامپ درمی‌یابیم که مخالف استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه هستید.

نتانیاهو با تکرار اتهامات غرب و رژیم صهیونیستی علیه ایران، مدعی شد: ما تهدیدات مشترکی بر پایه دو خطر افراط‌گرایان شیعی که توسط ایران رهبری می‌شود و همچنین داعش که توسط افراطیون سنی هدایت می‌شود، داریم.

وی افزود: ما متعهد هستیم که این خطرات را دفع کنیم، همانگونه که تعهد داریم از فرصت‌های مشترکمان استفاده کنیم.

این ادعاهای خصمانه و ساختگی در حالی مطرح می‌شود که سیاست‌های مداخله‌جویانه و تفرقه‌افکنانه واشنگتن و متحدان منطقه‌ای‌اش به‌ویژه رژیم صهیونیستی عامل اصلی بی‌ثباتی و ناآرامی در منطقه و در نتیجه آن، ظهور و گسترش تروریسم در خاورمیانه و جهان بوده که به وقوع جنگ و خونریزی در کشورهایی همچون سوریه، عراق، یمن و نقاط دیگر منجر شده است. اما این کشورها و در راس آنها آمریکا تلاش می‌کنند تا با مقصر جلوه دادن ایران، توجه جامعه بین‌الملل را از این حقایق آشکار منحرف کنند تا به اهداف خود در این منطقه دست یابند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1396/02/01
هیچ غلطی نمیتونه اینا به خیال خودشون چیزی هستن ما نوکرای صاحب الزمانیم اینا چی؟؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1396/02/01
نتانیاهو امریکا هردو هیچ غلطی نمیتونن بکنن فقط پاسذماس میکنن دندان نشان میدن ایران تاوحدت داره دشمنانش ذلیلن ومیسوزن
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1396/02/02
نتانیاهو ژست. نگیرازرو نقشه حذفت میکنیم. غلطمیکنی علیه شیعه وایران حرف میزنی. امریکا هم. باترمپش ایقد هاف هاف نکن دندنات میریزه
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج