کونته: دیگر نباید تاتنهام را کوچک حساب کرد
۵۱۷۴۰۷
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۱
۶۸۱۹ 
آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد دیدار حساس تیمش در جام حذفی برابر تاتنهام صحت کرد.​​​​​​​
ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد دیدار حساس تیمش در جام حذفی برابر تاتنهام صحت کرد.​​​​​​​
 
 دو مدعی اصلی قهرمانی در لیگ جزیره، در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ویمبلی به مصاف هم خواهند رفت.
 
دیدار برابر تاتنهام: "آنها قدرت بزرگی در فوتبال انگلیس به شمار می آیند و برای سومین سال است که گروه حاضر در این تیم در کنار یکدیگر مشغول هستند پس من معتقدم دیگر کوچک حساب کردن آنها کار اشتباهی است.

تاتنهام تیمی بزرگ است که برای دومین سال متوالی در کورس قهرمانی قرار دارد و اگرچه فصل گذشته آنها قهرمانی را از دست دادند، اما امسال دوباره برای به دست آوردن آن تلاش می کنند.
 
در آینده تیمی مانند تاتنهام هر سال مدعی قهرمانی است زیرا ترکیب آنها مملو از بازیکنان بزرگ است. به نظر من حالا دیگر بهترین زمان است که آنها نیز خود را در بین مدعیان حساب کند."
 
مصدومیت گری کیهیل: "زمانی که او به تمرینات روز سه شنبه محلق شد پزشکان تیم تشخیص دادند که کیهیل تب کرده است اما به نظر می رسد مشکل او جدی نباشد. اما اینکه آیا او برابر تانهام به میدان می رود یا خیر را به سختی می توانم پاسخ مثبت دهم."
 
احتمال بازی کردن تری جای کیهیل: "بهترین پست برای جان تری در بین 3 مدافع، دفاع وسط است که در فصل جاری داوید لوییز در آن پست بازی می کند اما من سعی می کنم بهترین ترکیب را برابر تاتنهام روانه میدان کنم."
 
خداحافظی جان تری: "بارها تکرار کرده ام که تری بازیکن بسیار مهمی برای چلسی است و درون و بیرون زمین بسیار به من کمک می کند. اما مشکل اینجاست که او علاقمند است همیشه بازی کند و ما باید به تصیم او احترام بگذاریم.

من نیز فوتبالیست بوده ام و می دانم اگر بدن شما به شما بگوید که هنوز هم می توانید بازی کنید، بهتر است این کار را انجام دهید. 
 
غیبت او در فصل آتی در چلسی بسیار محسوس خواهد بود و حالا که تیمی مانند چلسی در حال ساخت یک فلسفه جدید است، حضور بازیکنانی مانند جان تری در رختکن تیم بسیار با اهمیت است."
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج