رییس ستاد انتخابات از مردم عذرخواهی کرد
۵۳۴۷۴۸
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۸
۲۴۶۲۳ 
رییس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه سهل انگاری در اجرای انتخابات نبوده است، گفت: از مردم به خاطر حضور در صف‌های طولانی اخذ رای عذرخواهی می‌کنیم.
خبرگزاری ایسنا: رییس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه سهل انگاری در اجرای انتخابات نبوده است، گفت: از مردم به خاطر حضور در صف‌های طولانی اخذ رای عذرخواهی می‌کنیم.

علی اصغر احمدی در این باره اظهار کرد: ما شاهد مراجعه مردم به شعب اخذ رای از ساعات اولیه بودیم و مردم خصوصا در تهران و شهرهای بزرگ در صف‌های طولانی مانده‌اند که ضمن قدردانی از آن‌ها باید دستشان را بوسید و ما به واسطه زحمتی که مردم متحمل شده‌اند از آن‌ها عذخواهی می‌کنیم ولی سهل انگاری در اجرای انتخابات وجود نداشته است.

وی با بیان اینکه کسانی که وارد شعب اخذ رای می‌شوند باید براساس مقررات تشخیص هویت شوند، گفت: ما توانستیم در تعامل با هیئت نظارت شورای نگهبان در بخشی جاها منشی را اضافه کنیم که سرعت افزایش پیدا کند.

معاون سیاسی وزیر کشور خاطر نشان کرد: وقتی هیئت اجرایی در زمان خود صندوق سیار پیش‌بینی می‌کند مسیر صندوق سیار نیز پیش‌بینی می‌شود و تغییر آن نیازمند هماهنگی با هیئت نظارت است و همکاران ما در تلاش بودند این کار را انجام دهند.

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه انتخابات شورای شهر، ریاست جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس تا ساعت 22 تمدید شده است، اضافه کرد: در مورد صندوق‌های سیار بیشتر در کلان‌ شهرها و شهرهای بزرگ با مشکل مواجه بودیم من با همه استاندارها در تماس بودم و راه‌های لازم را بررسی کردیم بزرگان نظام هم دغدغه‌هایی داشتند که باید بررسی شود.

احمدی با بیان اینکه چاپ و ارسال تعرفه‌ها به استان‌ها و شهرستان‌ها بیش از آمار واجدین شرایط بوده است تاکید کرد: ما در هیچ استان و شهرستانی کمبود تعرفه نداشتیم برخی مطالب می‌رسید که واقعیت نداشت و برخی هم نگران بودند من ابلاغ کردم که اگر تعرفه‌های مصرفی به هفتاد درصد رسید موضوع را اطلاع دهند که تعرفه جدید به شعب ارسال شود در دو سه نقطه مثل خراسان هم مواردی بود که با استاندار صحبت کردم و ایشان گفت به تعطیلی شعبه نرسیده و بلافاصله تعرفه‌ها رسیده است.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1396/02/29
تمدید کنید تمدید تمدییییید
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1396/02/29
خجالت بکشید فیلم هاش بزودی پخش میشود تعرفه در بیشتر شعب مشهد تمام شده و تعرفه نبوده این چه عدالتی است به زودی رسوا میشوید
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1396/02/29
چرا در مراکزی که رای آقای رییسی بیشتر است تعرفه کم فرستاده اند و چندین ساعت است که مردم منتظر تعرفه هستند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
تو از کجا میدونی بیشتره که جوسازی میکنی؟
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1396/02/29
لطفا صندوق سیار به منطقه 5 تهران بفرستید .
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1396/02/29
نبابا شما چرا عذر خواهی میکنید ما معذرت میخواهیم که انقد زیادیم _تا 1400
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1396/02/29
بدون نام 21:44 بسکه شناسنامه مرده و باطل شده بردن تعرفه تموم شده. خبراش به اینجا که ما هستیم میرسه.
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1396/02/29
بیشتر معطلی مردم به خاطر کامپیوتری بود که اطلاعات رو وارد میکردن..باید تو هر حوضه از یکی بیشتر باشه 3-4 ساعتتو صف بودیم واقعا اذیت شدیم
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج