۵۳۴۸۶۴
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰
۶۰۴۵ 
یوسف‌نژاد:
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم اعتبار بین‌المللی ایران را بالا برد.
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم اعتبار بین‌المللی ایران را بالا برد.

علی اصغر یوسف‌نژاد پس از رای دادن در محل مهدیه شهر ساری در جمع  خبرنگاران افزود: حضور مردم در انتخابات پیامد ملی و بین المللی دارد و مهم‌ترین آن به اثبات رساندن اتحاد و انسجام ملت است.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم اعتبار بین المللی برای حمایت از رئیس جمهوری دارد، گفت: فهم، شعور و درک مردم بالاست و مردم با منطق، دقت و استدلال نامزدهای رئیس جمهوری و شورای اسلامی را انتخاب می کنند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون رای گیری در این شهرستان ها بدون کمترین تنش در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: درک و بینش مردم نسبت به مسایل سیاسی بالا رفته است و از نظر فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به درجه ای رسیده ایم که باید به مردم اعتماد کنیم چراکه مردم خوب انتخاب می کنند.

یوسف نژاد حضور مردم را با ارزش و معنادار برای استحکام و اقتدار نظام دانست و گفت: کمک به همدیگر و رفاقت ها را از فردا که نتایج اعلام می شود، شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی به این آرا و حضور حداکثری مردم نیاز دارد، اظهار کرد: تاکنون مردم با شور و شوق، با علاقه و با انگیزه با ایستادن در صف های طولانی در این عرصه سیاسی و سرنوشت ساز مشارکت داشتند.

این عضو هیات رئیسه مجلس افزود: از فردا رقابت باید جایش را به رفاقت بدهد و همه باید برای بهبود و پیشرفت کشور با همدلی، همسویی و همفکری تلاش کنند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:19 - 1396/02/30
جوابی بود برای کسانی که خودشونو قیم مردم میدونن
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1396/02/30
به مردمم افتخار میکنم .......افتخار میکنم که در اوج فاجعه وذلیل شدن واز پا در اومدن تونست اختیار کشورش را دردست بگیره واز سقوطش جلوگیری کنه ......اگر جای روحانی بودم شب وروز بدون انقطاع در بین این مردمم بدون محافظ وبادی گارد وقت میگذراندم تا با هم مشکلات را به پایان برده وپیشرفت را شروع کنیم.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج