رئال، کلید حل مشکلات میلان، رایولا و دوناروما؟
۵۵۰۴۷۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۵
۱۹۲۴ 
به نظر می رسد با وجود اینکه جیانلوئیجی دوناروما حاضر به تمدید قرارداد خود با میلان نشد، این تیم قصد دارد او را حفظ کند اما رئال مادرید هم برای خرید او تلاش خواهد کرد.
وبسایت نود: به نظر می رسد با وجود اینکه جیانلوئیجی دوناروما حاضر به تمدید قرارداد خود با میلان نشد، این تیم قصد دارد او را حفظ کند اما رئال مادرید هم برای خرید او تلاش خواهد کرد.

رئال، کلید حل مشکلات میلان، رایولا و دوناروما؟

 قرارداد کنونی دوناروما با میلان تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ اعتبار دارد و حالا باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد. در حال حاضر میلان قصد دارد او را تا پایان قراردادش حفظ کرده و حتی شاید نزدیک به یک سال او را سکونشین کند.

این حرکت از سوی باشگاه مانع از آن می شود که مینو رایولا، مدیر برنامه های دوناروما، سود هنگفتی از فروش او به دست آورد، اما به ضرر بازیکن و باشگاه نیز تمام می شود. از طرفی دیگر، رئال مادرید مشتری اصلی این دروازه بان ۱۸ ساله است، و رابطه بسیار دوستانه ای با مینو رایولا دارند. گفته می شود که رئال مادرید دستمزد سالانه ۶ میلیون یورویی پیشنهاد کرده و مدعی اصلی خرید اوست، هرچند که در روز های اخیر پاریسن ژرمن نیز علاقه نشان داده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1396/03/26
تاریخ فوتبال ایتالیا در سه چهار دهه گذشته نشان داده ،هر زمان میلان قهرمان لیگ کشورش شده،این تیم نه تنها قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده،بلکه تیم ملی این کشور با زیر بنای بازیکنان میلان یا قهرمان جام جهانی شده و یا نایب قهرمانی،باید منتظر ده و دید کی دوباره میلان اوج میگیرد.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج