سفر تابستانی 150 هزار زائر ایرانی به عتبات
۵۵۰۷۹۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۷
۱۲۰۷ 
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه سفرهای تابستانه به عتبات عالیات در تیر و مرداد ماه انجام می‌گیرد، گفت: ۱۵۰ هزار نفر از زائران کشورمان برای ایام تابستان به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم: محسن نظافتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره اعزامهای جدید به عتبات عالیات در تیر و مرداد ماه اظهار کرد: دور جدید ثبت‌نام برای اعزامهای تابستانه به عتبات عالیات از روزهای گذشته و با فراخوان سازمان حج و زیارت آغاز شده است.

وی ادامه داد: مشتاقان زیارت عتبات عالیات برای اعزامهای مربوط به اول تیرماه لغایت پایان مرداد ماه سال جاری می‌توانند با مراجعه به سامانه www.atabat.org.ir و یا دفاتر خدمات زیارتی سراسر کشور  برای این سفر معنوی ثبت نام کنند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: امسال برای سفرهای عتبات عالیات در ایام تابستان روزانه نزدیک به 2 هزار و 500 نفر به عتبات عالیات اعزام خواهند شد؛ در فاصله این دو ماه نزدیک به 150 هزار نفر به عتبات عالیات سفر خواهند کرد.

به گفته نظافتی، قیمتهای سفر به عتبات که در ایام ماه مبارک رمضان با تخفیف مواجه شده بود در سفرهای تابستانه به قیمت قبل باز خواهد گشت.

وی ادامه داد: قیمتهای سفرهای زمینی و هوایی و همچنین بسته‌های سفری با یکدیگر متفاوت است؛ میانگین قمیتهای سفر به عتبات عالیات از 600 هزار تومان یک میلیون و 800 هزار تومان در نظر گرفته شده است که این تفاوت قیمتها نیز بستگی به زمینی یا هوایی بودن سفرها و تعداد اقامت زائران به همراه خدمات دهی است.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره حضور زائران عتبات عالیات در ماه مبارک رمضان نیز اظهار کرد: غالب زائران ایرانی تمایل داشته‌اند تا در شبهای قدر در عتبات عالیات حاضر باشند.

نظافتی تصریح کرد: اکثر سفرهای زائران ایرانی به عتبات عالیات در نیمه دوم ماه مبارک رمضان انجام شده و در حال حاضر نیز به سبب لیالی قدر نزدیک به 18 هزار نفر از زائران ایرانی در کربلا حضور دارند و از مراسمهای معنوی حرمین اهل بیت(ع) بهره می‌گیرند.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج