در جلسه ترامپ با مدیران غول‌های IT چه گذشت؟
۵۵۳۲۰۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳
۱۴۰۱ 
ترامپ در دومین ملاقات با غول‌های آی تی گفت: بازسازی زیرساخت‌های آی تی آمریکا در 10 سال باعث صرفه‌جویی 1 تریلیون دلاری در نهادهای دولتی می شود و حکومت آمریکا نیاز به انقلاب تکنولوژیکی دارد.
خبرآنلاین: ترامپ در دومین ملاقات با غول‌های آی تی گفت: بازسازی زیرساخت‌های آی تی آمریکا در 10 سال باعث صرفه‌جویی 1 تریلیون دلاری در نهادهای دولتی می شود و حکومت آمریکا نیاز به انقلاب تکنولوژیکی دارد.
 
 در جلسه ترامپ با مدیران غول‌های آی تی چه گذشت؟

ترامپ با هدف کسب حمایت از مدیران آی تی دومین جلسه فناورانه را در کاخ سفید با حضور 18 مدیر آی تی مانند تیم کوک از اپل، ساندرپیچای مدیر مایکروسافت، جف بزوس موسس و مدیر آمازون برگزار کرد.

جلسه 4 ساعته با حضور «مایک پنس» معاون ترامپ و حضور فعال ایوانکا ترامپ برگزار شد و ترامپ اعلام کرد نیاز به انقلاب در بخش فناوری و بازسازی زیرساخت‌های دولتی و بهینه سازی نرم افزاری بیش از پیش احساس می‌شود. وی افزود امریکا باید رهبر فناوری در بخش حکومتی باشد و با تغییر زیرساخت و مدرن کردن آی تی در کشور به این هدف می‌رسد.
 
 در جلسه ترامپ با مدیران غول‌های آی تی چه گذشت؟

کوشنر داماد ترامپ در جلسه بود و گفت متاسفانه هنوز در وزارت دفاع از فلاپی دیسک 8 اینچی استفاده می‌شود که با مدرن کردن آی تی در بخش‌های دولتی می‌توان فشار کمتری به مالیات دهندگان وارد شود.

جف بزوس در این جلسه از توسعه استراتژی تجاری در سطح حکومت مانند آنچه آمازون انجام داده سخن راند.

الکس کارپ مدیر Palantir نیز گفت با جمع آوری دیتای حکومتی به صورت متمرکز می‌توان جلوی اختلاس‌های فدرال را گرفت.

تیم کوک نیز از دولت خواست برای توسعه کدنویسی در مدارس به اپل کمک کنند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1396/03/30
ساندر پیچای مدیر عامل گوگل هست نه مایکروسافت!
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج