کار سعید آقایی و گسترش فولاد گره خورد!
۵۵۷۰۴۱
۰۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۷
۷۲۷۱ 
مدافع ملی‌پوش و جدید تیم سپاهان هنوز نتوانسته چک ضمانت خود را از باشگاه گسترش فولاد دریافت کند.
ورزش سه: مدافع ملی‌پوش و جدید تیم سپاهان هنوز نتوانسته چک ضمانت خود را از باشگاه گسترش فولاد دریافت کند.

 سعید آقایی اگرچه قرارداد همکاری اش را با باشگاه سپاهان امضا کرده و در تمرینات این تیم نیز حضور دارد اما هنوز چک ضمانت 1.5 میلیارد تومانی خود از گسترش فولاد را دریافت نکرده و منتظر روزهای آینده است.

آقایی در ابتدای لیگ برتر شانزدهم برای اینکه بتواند برای تراکتورسازی بازی کند یک چک ضمانت به مبلغ 1.5 میلیارد تومان به مدیران گسترش فولاد داد و امسال برای اینکه به سپاهان بپیوندد باید مبلغ این چک را پرداخت می‌کند. طبق توافقاتی که آقایی با مدیران گسترش فولاد و سپاهان داشت، قرار بر این شد تا آبی‌های تبریزی مبلغی را تخفیف دهند و از سوی دیگر بخشی از مبلغ باقی‌مانده را سپاهان پرداخت کند.

حالا اما نه سپاهان مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و نه گسترش فولاد چک ضمانت را پس داده تا ماجرای قرارداد سعید آقایی با سپاهان تحت تاثیر این اتفاق قرار بگیرد.

در هفته‌ای که روزهای پایانی‌اش را سپری می‌کنیم، قرار بود صحبت‌هایی میان مدیران سپاهان و گسترش فولاد انجام شود اما سفر طاهری ، مدیرعامل باشگاه اصفهانی مانع برگزاری این جلسه شد. از این رو حالا که طاهری به ایران برگشته، هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل گسترش فولاد به خارج از کشور سفر کرده است.

نصیرزاده در این باره گفت: «اوایل هفته آینده جلسه‌ای را با طاهری مدیرعامل سپاهان برگزار می‌کنیم تا در این خصوص بحث و تبادل نظر شود. انشاءالله مشکلی نیست و با پرداخت مبلغ توافق شده، چک سعید آقایی را پس می‌دهیم تا این بازیکن بتواند بدون مشکل برای تیم جدیدش بازی کند.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج