آمریکا، مایل به حل بحران سوریه نیست
۵۵۷۱۱۵
۰۷ تير ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱
۶۴۲۱ 
نماینده پارلمان سوریه:
یکی از نمایندگان پارلمان سوریه با اشاره به تحرکات واشنگتن ضد کشورش آن را به مفهوم مخالفت آمریکا با هر راهکاری برای حل بحران سوریه دانست.
خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، نبیل طعمه نماینده پارلمان سوریه گفت: هنگامی که سوریه با حمایت دوستان و متحدانش موفقیت هایی به دست می آورد و با نزدیک شدن مذاکرات ژنو و آستانه ۵ ، آمریکا تحرکات خود را علیه ارتش سوریه تشدید می کند.

وی افزود: آمریکا هر زمان که ارتش سوریه در تحولات میدانی به دستاوردهایی دست می یابد و به مرکز داعش نزدیک می شود، مستقیما وارد عمل می شود. هدف قرار دادن جنگنده های سوری، یکی از استراتژی های ائتلاف برای حمایت از تروریسم است.

طعمه تاکید کرد: تحرکات آمریکا نشان دهنده آن است که مایل نیست در روند سیاسی در سوریه وارد شود و با روسیه همکاری کند تا راهکاری برای حل بحران پیدا شود و تروریسم از منطقه و دنیا رخت بربندد و توافق سوری-سوری به دست آید.

وی افزود: هنگامی که ائتلاف بین المللی که آمریکا طرف اساسی در آن است جنگنده سوری را هدف قرار می دهد، مفهومش این است که آماده سرنگونی هر جنگنده ای است. هنگامی که روسها این اقدام را خصمانه و تجاوز به حاکمیت سوریه می دانند و این موضوع سبب لغو هماهنگی هوایی میان روسیه و آمریکا می شود،تهدیدی در بالاترین سطح از جانب مسکو بود زیرا آمریکا از حد گذشته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج