نامزد سابق آنتونيا: او به خاطر مسی مرا رها كرد
۵۶۰۴۲۶
۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۳
۹۷۵۰ 
نامزد سابق همسر مسی می‌گوید به خاطر ازدواج با لئو آنتونیا او را رها کرده است.
خبر ورزشی: نامزد سابق همسر مسی می‌گوید به خاطر ازدواج با لئو آنتونیا او را رها کرده است.

 بعد از برگزاري جشن ازدواج ليونل مسي و همسرش آنتونيا روكوزو، رسانه‌هاي ورزشي گزارش‌هاي متفاوتي را از زندگي شخصي اين زوج جوان كه از دوران كودكي و نوجواني يكديگر را مي‌شناختند، منتشر كرده‌اند.

روزنامه ماركا در گزارشي به اين نكته اشاره كرد كه ارتباط مسي و آنتونيا كه از سال‌ها پيش يكديگر را مي‌شناختند، به خاطر بعد مسافت (مسي در بارسلونا زندگي مي‌كرد و آنتونيا در آرژانتين) چندان صميمانه نبوده ولي مرگ يكي از دوستان صميمي آنتونيا باعث شد تا ارتباط اين دو جان تازه‌اي بگيرد.

نامزد سابق آنتونيا: او به خاطر مسی مرا رها كرد

مسي و آنتونيا زماني با هم آشنا شدند كه ستاره آرژانتيني 9 ساله بود و آنتونيا 8 ساله. در آن زمان توجه مسي به اين دختر كوچولو جلب شده بود ولي با انتقال او به بارسلونا، ارتباط آنها با هم قطع شد. سال‌ها بعد، يكي از دوستان صميمي آنتونيا از دنيا رفت و در اين ميان ليونل كه براي تعطيلات و سرزدن به زادگاهش به آرژانتين سفر كرده بود، براي همدردي و دلداري دادن به او دست به كار شد تا كمي از غم و اندوه دوست دوران كودكي‌‌اش بكاهد.

از آن زمان بود كه ارتباط مسي و آنتونيا به رغم فاصله زياد موجود (آنتونيا درآرژانتين مشغول به تحصيل بود و لئو در بارسا بازي مي‌كرد)، افزايش يافت و آنها تبديل به يك زوج جدايي‌ناپذير شدند. بعد از سال‌ها آنتونيا براي زندگي به بارسلونا رفت و حالا آنها دو فرزند به نام‌هاي تياگو و متئو دارند

نامزد سابق آنتونيا: او به خاطر مسي مرا رها كرد

هميشه گفته مي‌شد كه لئو و آنتونيو از دوران كودكي يكديگر را مي‌شناختند و از سن و سال پايين نامزد بودند اما حالا يكي از دوستان آنتونيا در صحبت‌هايي اعلام كرده كه همسر فعلي لئو مسي، قبل از ازدواج با مسي، چند سالي با فردي ديگر نامزد بوده. اين در حالي است كه بسياري از رسانه‌هاي ورزشي، مسي را عشق اول و آخر و هميشگي آنتونيا عنوان مي‌كنند ولي گويا عروس جوان آرژانتيني قبل از مسي، نامزد ديگري داشته كه او را به خاطر مسي رها كرده.

يكي از صميمي‌ترين دوستان آنتونيا در گفت‌وگو با مجله «براي تو» دراين باره توضيحاتي را ارائه كرده و گفته:«با وجودي كه مسي و آنتونيا از 10 سالگي همديگر را مي‌شناختند اما آنها در سال 2007 نامزد كردند و ارتباط‌شان صميمانه‌تر شد. در روز 20 جولاي، آنتونيا براي جشن گرفتن روز دوست به جمع ما آمد و آنجا بود كه فهميديم كه با لئو رفت‌وآمد دارد. او آن روز گوشي موبايل بلك بري‌‌اش (كه آن روزها موبايل مد روز بود) را از كيفش درآورد و گفت كه لئو اين را به او هديه داده. چيز بيشتري نگفت ولي ما فهميديم كه ارتباطش با مسي جدي شده» دوستان آنتونيا در روساريو او را «لا نگرا» يعني سياه صدا مي‌زدند.

مسي و آنتونيا سال‌ها قبل توسط لوكا اسكاليا، پسرخاله آنتونيا به هم معرفي شده بودند. در آن زمان مسي از لوكا پرسيده بود: «اين كيست؟» و او پاسخ داده بود: «آنتو، دخترخاله‌ام.»در آن زمان لئو 9 ساله بود و آنتونيا 8 ساله و در همان روزها مسي در نامه‌‌اش براي آنتو نوشته بود: «روزي نامزد خواهيم كرد.» در آن روزها اين دو با كودكان ديگري در حياط خانه روكوزوها با هم بازي مي‌كردند و ساعت‌ها دركنار هم سرگرم بودند.

مدتي بعد مسي به بارسلونا رفت تا براي تيم كاتالان بازي كند و البته دوستي آنها دورادور حفظ شد. طبق گفته يكي از دوستان صميمي آنتونيا، در آن زمان بود كه آنتوي نوجوان، با پسر ديگري كه نامش فاش نشده ولي عكس‌هايي از او به جاي مانده آشنا شد و چند سالي با هم نامزد بودند اما بعد از گذشت چند سال، وقتي كه آنتونيا فهميد كه مسي قصد سفر به آرژانتين را دارد، با نامزدش قطع رابطه كرد و براي ديدن مسي به فرودگاه رفت. نامزد سابق آنتونيا در گفت‌وگو با روزنامه‌ها گفته: «حداقل خوب شد كه آنتونيا مرا براي يك آدم بي‌سروپا رها نكرد و از من جدا شد تا به مسي برسد!»
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1396/04/14
چطور تا حالا هیچی نگفته بود
گفته حالا که بازار گرمه بزار منم یه چیزی بگم اینا دو تا رو اذیت کنم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج