تازه ترین زمان رونق مسکن اعلام شد
۵۶۵۰۵۳
۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶
۱۱۸۹۰ 
به نقل از رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور نوشت: شاهد رونق بازار مسکن در نیمه دوم هستیم و البته این رونق ناگهانی و شتاب دار نخواهد بود.
باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور نوشت: شاهد رونق بازار مسکن در نیمه دوم هستیم و البته این رونق ناگهانی و شتاب دار نخواهد بود.

حسام عقبایی با اشاره به اینکه از اول تا یازدهم تیر ماه در کشور ۱۳ هزار و ۴۹۲ قرارداد خرید و فروش و ۱۸ هزار و ۹۷۰ قرارداد اجاره داشته ایم، اظهار داشت:  در شهر تهران هم  ۴ هزار و ۵ قرارداد خرید و فروش و ۵ هزار و ۴۴ قرارداد اجاره داشتیم که این آمار‌ها حاکی از بهبود روند معاملات است.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با اشاره به اینکه در خرداد ماه ۵۳ هزار و ۲۳۱ قرارداد خرید و فروش درکشور و ۷۱ هزار و ۸۶۵ قرارداد اجاره و با سایر قرارداد‌ها داشته ایم تصریح کرد: در مجموع تمامی قرارداد‌های خرید و فروشو رهن و اجاره به ۱۲۶ هزار و ۴۲۶ قرارداد در کشور می‌رسد.

عقبایی توضیح داد: در خرداد ۹۶ در شهر تهران نیز ۱۷ هزار و ۱۷۷ قرارداد خرید و فروش و ۲۰ هزار و ۹۱۹ قرارداد اجاره داشتیم و سایر قرارداد‌ها پیش فروش و در مجموع کل قرارداد‌های شهر تهران ۳۸ هزار و ۴۳۵ می‌رسد.

رونق بازار مسکن ناگهانی نیست

وی با اشاره به اینکه پیش بینی این است که تا پایان فصل تابستان روند معاملات صعودی و حجم معاملات افزایشی خواهد بود، گفت: شاهد رونق بازار مسکن در نیمه دوم هستیم و البته این رونق ناگهانی و شتاب دار نخواهد بود.

عقبایی اظهار داشت: رونق در بازار مسکن  به مرور زمان خواهد بود که البته استارت آن از اوایل بهار زده شده و امیدواریم تا اواخر بهمن بتوانیم تلقی بازگشت رونق به بازار را داشته باشیم.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1396/04/21
سلام به اظهارات اقای عقبایی شک دارم.جایگاه ایشان در سمتی که گرفته اند اساسا مربوط به نظارت اداری وحقوی صنف خود است .بنابراین اظهاراتی که جنبه خط سیر بازار وبازارسازی داشته باشد به ایشان ربطی ندارد وحتی به مجموعه صنف ایشان.بازار خود با توجه به مکانیسم های کلا و خرد مسیر خود را می پیماید.و این بهترین حالت ممکن برای هر بازار میباشد نتنها بازار املاک.بدین ترتیب عدم اظهار نظر بهتر از اظهار نظر در موضوع مهم ملک واملاک است.تا خدای ناخواسته بی مورد تنش ویادهیجان کاذب در بازار ایجاد نشود ومصرف کننده واقعی بتواند با ارامش وبدونه ترس ونگرانی خرید و..انجام دهد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج