دانشجویی که با تهدید تلگرامی نمره می‌خواست!
۵۶۶۷۵۲
۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
۱۱۱۴۹ 
دانشجویی که با هدف گرفتن نمره از استاد خود اقدام به ارسال پیام های تهدید آمیز بر روی تلگرام وی کرده بود توسط پلیس فتای استان ااصفهان شناسایی و دستگیر شد.
خبرآنلاین: دانشجویی که با هدف گرفتن نمره از استاد خود اقدام به ارسال پیام های تهدید آمیز بر روی تلگرام وی کرده بود توسط پلیس فتای استان ااصفهان شناسایی و دستگیر شد.

 رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي استان اصفهان گفت: در پي شكايت يكي از اساتيد دانشگاه مبني بر تهديد وي توسط شاگردش در فضاي مجازي، بررسي موضوع در دستور كار اين پليس قرار گرفت.

سرهنگ سيد مصطفي مرتضوي افزود: اين استاد دانشگاه مدعي بود مدتي است يكي از شاگردانش با ارسال ايميل و همچنين پيام هاي تهديد آميز در تلگرام از وي درخواست نمره مي کند.

وی اظهار داشت: پس از انجام تحقيقات كارشناسان، عامل ارسال پيامهاي تهديد آميز شناسائي و دستگير شد و در مواجه با مدارك و مستندات پليس صراحتاً به بزه انتسابي اقرار و انگيزه خود را گرفتن نمره از استاد خود عنوان كرد.

سرهنگ مرتضوي گفت: مطابق قوانين رايانه اي هرگونه اخاذي،تهديد و اقدام منجر به هتك حيثيت و آبروريزي افراد در فضاي مجازي جرم بوده و با خاطيان به شدت برخورد خواهد شد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1396/04/26
آفرین
به این می گن دانشجو ... خخخخ
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج