قاتل: مقتول را داخل باغ به رگبار بستم
۵۷۰۱۳۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
۱۵۵۸۶ 
بعدازظهر روز گذشته مرد جوانی با حضور در کلانتری 169 مشیریه اعلام کرد در سال 93 مرد جوانی به نام ادریس را در سنندج به قتل رسانده است.
خبرگزاری تسنیم: بعدازظهر روز گذشته مرد جوانی با حضور در کلانتری 169 مشیریه اعلام کرد در سال 93 مرد جوانی به نام ادریس را در سنندج به قتل رسانده است.

پس از اظهارات این مرد جوان، مراتب به پلیس آگاهی سنندج نیز اعلام و اظهارات مرد جوان مبنی بر قتل ادریس تأیید شد.

با اعلام مراتب این اتفاق به قاضی مرادی؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت، دستور بازداشت و انتقال متهم به دادسرای امور جنایی تهران صادر و وی پیش از ظهر امروز برای انجام بازپرسی به شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

متهم این پرونده درباره جزئیات قتل ادریس به بازپرس امور جنایی تهران گفت: ساکن یکی از روستای شهر سنندج بودم و در آنجا نجاری می‌کردم، چند سال قبل از حادثه با ادریس آشنا شدم، ادریس جا و مکان نداشت و با من در یک اتاق در باغ پدرم زندگی ‌می‌کرد، ادریس مدام در کارهای شخصی من دخالت می‌کردم تا اینکه تصمیم به قتل وی گرفتم.

وی ادامه داد: روز حادثه در اتاقِ باغ نشسته بودیم و من از قبل یک اسلحه کلاشنیکف تهیه کرده بودم، در حال صحبت با ادریس بودم که اسلحه را مسلح کرده و به طرف ادریس به صورت رگباری شلیک کردم و به گمانم حدود هفت گلوله به وی اصابت کرد؛ بعد از قتل ادریس فرار کرده و مدتی به شهر قم رفتم، آنجا پیش شخصی کارگری کردم و در نهایت به تهران آمده و کارتن‌خواب شدم، در تهران در یک گرم‌خانه در منطقه خاوران زندگی مخفیانه داشتم تا اینکه به دلیل عذاب وجدان تصمیم گرفتم خود را به پلیس معرفی کنم.

متهم این پرونده پس از اعتراف به قتل ادریس با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شد و با توجه به وقوع حادثه در شهر سنندج پرونده با صدور قرار عدم صلاحیت، همراه با متهم برای رسیدگی به دادسرای مربوطه در سنندج ارسال شد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:35 - 1396/05/03
وجدانت کجا بود ک عذاب بکشی
اگه داشتی ک کسیو نمیکشتی
تو چون معتادو کارتن خواب شدی جایی و کسیو نداشتی جرات خودکشی هم نداشتی خواستی ک ازین زندگی راحت بشی خودتو معرفی کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج