محاکمه 2 پسر که دختری را به یک باغ کشاندند
۵۷۳۴۴۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
۲۷۸۵۵ 
ماجرای آشنایی دو پسر با یک دخترجوان به رسوایی کشید و سرانجام هر دو جوان هفته گذشته در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.
روزنامه ایران: ماجرای آشنایی دو پسر با یک دخترجوان به رسوایی کشید و سرانجام هر دو جوان هفته گذشته در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.
 
 دخترجوان پس ازمراجعه به اداره آگاهی تهران ضمن شرح ماجرا به افسرپرونده گفته بود: «در یکی از خیابان‌های شهربه‌عنوان مسافر سوار بر یک پراید سیاه شدم.اما سرنشینان ماشین که دو پسر جوان بودند مرا با زور و تهدید به باغی در دماوند بردند و پس از آزار و تعرض وحشیانه به تهران برگرداندند و رهایم کردند.»
 
دختر جوان یک سرنخ هم داشت که شماره تلفن همراه از یکی از دو جوان بود.مأموران با ردیابی این شماره تلفن موفق به شناسایی آنها شدند که پس از دستگیری‌شان و صدور کیفرخواست، هر دو روانه زندان شدند و سرانجام در شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران برای محاکمه در برابر قضات قرار گرفتند.
 
یکی از متهمان -حمید 20 ساله- در دفاع از خود گفت: ادعای این دختر کذب محض است و نه تنها ماجرای آزار واذیت وجود نداشته بلکه این دختر با رضایت خود به باغ پدرم در دماوند آمد و کلی فیلم و عکس از آنچه در ماشین و داخل باغ اتفاق افتاد موجود است و اگر بخواهید این مدارک را به شما نشان خواهم داد.
 
با مشخص شدن آنچه در ویلای باغ اتفاق افتاد قضات دادگاه وارد شور شدند و هر دو متهم از زنای به عنف تبرئه شدند ولی در زمینه اتهام رابطه نامشروع که هر دو نفر به آن اعتراف کردند به 100 ضربه شلاق و تبعید به مدت دو سال به دو شهر مختلف محکوم شدند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1396/05/08
آشغال ها، همه شون با هم
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1396/05/08
آخه یکی نیست بگه اگه به زور بود چرا شمارشو داری.
ما یه ضرب المثل داریم میگه تا مرغ نخاد خروس جلو نمیره
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1396/05/08
مگه یوسف پیامبر باشی که قبول نکنی دختره باجفت پاهای

خودش بیاد باکلی عشوه و تو قبول نکنی

هرکی بگه نه من قبول نمیکنم من که عمرن باورم بشه!
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1396/05/08
باید با اینگونه ارازل و اوباش شدت برخورد بیشتری اعمال کرد
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1396/05/08
غلط کرد رفت باغ - عقل نداره مگه. چرا ما نمیریم وقتی بهمون میگن
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1396/05/08
دختره بارضایت خودش رفته موضوع رو بخونید متوجه میشید.
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1396/05/08
ههههه دختره خودش رفته معلومه کارشم همین بوده حالاهم سرموضوع پول دوستیش روبهم زده اگه دخترخودش نخواد بادوتا پسرتوباغ چیکار میکرد اگه یکی بود میگفت بهم قول ازدواج داده ببریدش ازمایش مشخص میشه با چندنفردیگه ام رابطه داشته
پاسخ ها
z
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
لایک داری
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1396/05/08
عجبااااا . آدم شاخ درمیاره از حرفای احمقانه بعضی دخترا . ساااالهای ساله که میگن بانوان محترررم سوار ماشین شخصی اونم تک وتنها نشین بعد دخترخانوم دیده دوتا جوون تو ماشین بودن و بازم سوار شده؟؟؟ بروووو خانوم ؛ برووو سر خودتو شیره بمال . قصور و غفلت فقط متوجه خودته . کار اشتباه اون دوتا جوون به کنار ؛ ولی وقتی میدونی احتمال داره چه بلاهایی سرت بیاد احتیاط اینه که خطر نکنی . آدم میدونه آتیش سوزاننده هست و نزدیکش نمیشه بعد شما خودتو انداختی وسط آتیش به خیال اینکه شاید نسوزونه؟؟ چرا با اعتبار و آبروی خودتون و خانوادتون بازی میکنین با این بی احتیاطیها؟؟ خودت کردی که لعنت بر خودت باد
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1396/05/08
طوطی خانوم چی میگی واسه خودت؟؟ چه ربطی داشت اینی که میگی؟ اول بادقت بخون بعد چرند بنویس طوطی جون
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1396/05/08
طوطی باورت نمیشه چون کافر همه را به کیش خود پندارد . مردای پاک هم زیاد داریم . من که خانم هستم کاملا اینی که میگم رو قبول دارم . جوری که شما خودتون و بقیه مردهارو معرفی کردین بلانسبت یعنی اقرار کردین که هیچ اراده و مقاومتی در برابر غمزه و عشوه های اینجور خانمها ندارین! واقعا اینطوره؟
یعنی فقط باید یوسف میبود تا بشه جلوگیری کرد از اغفال و غیره . چی بگم . حتما شما یه چیزی میدونین که میگین
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1396/05/08
طوطی خانم عمرن غلطه
عمرا درسته
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1396/05/08
حکم صادره زنای غیر عنف بوده است نه رابطه نامشروع ، چون رابطه نامشروع نهایتا 99 ضربه شلاق است.
گذشته از این، اینگونه نیست که مثلا خود زن با شکایت کردن مرد را در دردسر بیندازد و خودش رها شود اگر زنا یا رابطه ای با رضایت بوده پس خودش هم مجازات می شود.
قاضی همه جانب را در نظر می گیرد و امتیازی برای شاکی که پیشدستی و زرنگی می کند نیست.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج