۵۷۹۱۲۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
۳۵۳۳ 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تصویب طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا در جلسه صبح امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: بنابر تصمیم کمیسیون امنیت ملی احتمالاً یکشنبه آینده این طرح در صحن علنی مجلس مطرح و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
خبرگزاری ایلنا: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تصویب طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا در جلسه صبح امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: بنابر تصمیم کمیسیون امنیت ملی احتمالاً یکشنبه آینده این طرح در صحن علنی مجلس مطرح و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

علیرضا رحیمی با اشاره به آخرین جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به‌منظور بررسی طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه در نشست صبح امروز اعلام کرد: پیشنهادات واصله در مورد طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا در کمیسیون بررسی شد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: بر این اساس این طرح در دو مرحله در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد که در مرحله نخست، کلیات و در مرحله دوم هم جزئیات مربوط به این طرح در چند جلسه بررسی و به تصویب رسید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ادامه روند بررسی این طرح در مجلس گفت: بنابر تصمیم کمیسیون امنیت ملی احتمالاً یکشنبه آینده این طرح در صحن علنی مجلس مطرح و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1396/05/18
سه سال آمریکا در رابطه بابر جام تحریمهاشو اضافه کرده آقایان نماینده تازه بفگر مقابل به مثل گردند مبارکه ازنمایدهایی که بفکر حقوق 600ملیونی که میگن حقمون ار سفره انقلاب گرفتیمو برا عکس سلفی با اجنبی یر ودست میشکنن وغیره......بیشتر نمیسه توقع داشت
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1396/05/18
تا بخواید درباره این موضوع تصمیم بگیرید ده تا موضوع دیگه براتون درست کردن شما باید از قبل پیش بینی وبه محض اینکه اونا اقدامی کردن جواب بدید حالا کو گوش شنوا هنوز درگیر دولت قبلید تا همه چیزو بندازید گردنش
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج