سکانس خشن از نبرد یحیی و منصوریان
۵۷۹۵۸۸
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۷
۱۲۱۳۴ 
منصوریان و یحیی فقط دو مربی ساده نیستند. آنها نمایندگانی از یک نسل هستند. از نسل سرخابی‌ها.
وبسایت نود: منصوریان و یحیی فقط دو مربی ساده نیستند. آنها نمایندگانی از یک نسل هستند. از نسل سرخابی‌ها.

 همین چند سال پیش بود که موفقیت نفت تهران با منصوریان و پیروزی‌های ذوب با یحیی گل‌محمدی یک اتفاق خوب بود. اتفاق معرفی کردن دو چهره جدید سرخابی. اتفاق خوبی که در نهایت به یک اتفاق جذاب هم منجر شد. حضور این دو مربی با تیم‌هایشان در فینال جام‌حذفی. یحیی برنده دوئل چهره‌های جذاب شد و جام را بالای سر برد اما این نبرد بازنده‌ای نداشت. از آن باخت‌ها بود که از ارزش‌ها کم نمی‌کرد.

این دو مربی حالا دوباره به هم رسیده‌اند. البته این بار سکانس رویایی آنها مثل آن سال آنقدر رمانتیک نیست. حتی کمی بحرانی است. شاید هم کمی جنایی باشد. از آنها که اگر نکشی، کشته می‌شوی. منصوریان دو بازی نبرده است و یحیی هم همین‌طور. یحیی فقط برد می‌خواهد و منصوریان هم همین‌طور. اگر نبرند شاید اوضاع زودتر از آنچه انتظارش را می‌رود قرمز شود، برای یحیی و منصوریان هر دو.

شاید جالب باشد که بدانیم فصل گذشته هم آنها در همین شرایط به هم رسیدند. هفته هفتم بود. منصوریان از ۶ بازی قبلی ۴ امتیاز گرفته بود و بردی نداشت. گل‌محمدی از ۶ بازی ۶ امتیاز داشت ولی برنده نشده بود. تنها برد ذوب آهن برابر فولاد بود ولی گل‌محمدی در حکمی عجیب توسط مدیرعامل باشگاه از حضور در آن بازی (برابر فولاد در اهواز) محروم بود. بنابراین کارنامه او در اصل شامل ۳ امتیاز از ۵ بازی بود بدون یک پیروزی. منصوریان این بار برنده شد و انتقام جام‌حذفی را گرفت. یحیی گل‌محمدی بعد از آن باخت اخراج شد تا نبرد بعدی آن ها بماند برای این فصل و باز هم شرایطی مشابه.

احتمالا پیشینه سرخابی‌ آنهاست که باعث شده تا هر زمان که مقابل هم قرار می‌گیرند جنگی باشد. یکی باید ببرد. آنها تا پیش از بازی یک هفته یک- یک مساوی هستند. یک جام نصیب یحیی شده و یک اخراج را هم به یادگاری گرفته از منصوریان. سومین دوئل چه خواهد شد؟
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1396/05/18
موفقیت نفت مرهون گل محمدی .الکی نچسبونینش به منصوریان.همین بود سال بعد از گل محمدی نفت پخی نشد .تو فینال حذفی هم ۵تا بهش زد .پس نفت گل محمدی ساختش
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1396/05/19
منصوری سوژست و حراف .
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج