۵۸۰۷۸۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
۴۲۶۶ 
سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: فحاشی بازیکن پدیده باعث شد بازیکنان ما با او در حد حرف درگیر شوند که بعد از این اتفاق هم فراز کمالوند به بازیکنان ما گلایه کرد.
خبرگزاری فارس: غلامحسین امین‌فر درمورد پیروزی صنعت نفت مقابل پدیده گفت: بازی بسیار خوبی بود. پدیده تیم قدرتمندی است اما بازیکنان ما تلاش کردند و توانستیم در این مسابقه هر سه امتیاز را کسب کنیم.

وی درمورد درگیری که در پایان بازی بوجود آمد، عنوان کرد: درگیری خاصی نبود. یکی از بازیکنان از پدیده به بازیکنان ما توهین کرد که یکی دو تن از بچه‌های تیم با آنها در حد حرف دچار درگیری شدند.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت در رابطه با اینکه کمالوند اعلام کرده بازیکنان را تهدید به جریمه و توبیخ کرده است تصریح کرد: کمالوند اعلام کرده وقتی تیم برنده شده چه دلیلی دارد حتی در صورت فحاشی بازیکن حریف به بحث و جدل بپردازیم او از بازیکنان خواست دیگر این کار را تکرار نکنند و تمرکزشان روی بازی باشد.

امین‌فر در رابطه با اینکه حال یکی از بازیکنان این تیم در پایان بازی بد شده است، اظهار داشت: محمد شادکام به دلیل دوندگی زیاد در پایان بازی دارای افت فشار شد و همین مساله سبب شد که پزشکان بالا سر او حاضر شوند و اقدامات درمانی را انجام دهند.

وی در رابطه با اینکه برخی معتقدند با توجه به فشار هواداران و گرمای آبادان صنعت نفت از این امتیاز بهره‌مند شده و در دیدارهای خانگی نتیجه می‌گیرد، گفت: گرما فقط برای حریفان نیست بلکه ما هم در این گرما بازی می‌کنیم و برای خودمان کار کردن در این شرایط سخت است. ما در این گرما تمرین هم می‌کنیم و انرژی مضاعفی از دست می دهیم و اتفاقا شرایطمان از حریفان سخت‌تر است.

سرپرست صنعت نفت در رابطه با دیدار مقابل پارس جم اظهار داشت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. پارس تیمی قوی نشان داده که در سه مسابقه اول نتایج قابل قبولی گرفته است. تلاش می‌کنیم در این مسابقه دست پر از میدان خارج شویم.

وی در رابطه با اینکه آیا مشکلی برای محل استقرار در شهر جم دارند، تصریح کرد: مهمانسرای دریانوردی را رزرو کردیم متاسفانه ما مشکل بازگشت را داریم. برای رفت پرواز مستقیم اهواز- عسلویه بود و به مشکل نخوردیم اما برای بازگشت احتمالا مجبور شویم به تهران بیاییم و سپس راهی آبادان شویم.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج