سجاد مردانی به مدال برنز رسید
۵۸۰۹۵۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۶
۶۰۶۴ 
جام ریاست فدراسیون جهانی - ازبکستان
سجاد مردانی با شکست در راند طلایی برابر نماینده کره جنوبی به مدال برنز وزن ۸۷+ کیلوگرم جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا دست یافت.
ایسنا: نخستین دوره مسابقات تکواندوی جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا (G۲) در رده سنی جوانان و بزرگسالان از بیست و یکم مرداد ماه در سالن یونیورسال شهر تاشکند با رقابت‌های اوزان ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم گروه مردان و اوزان ۴۶-، ۴۹-، ۵۳-، ۵۷-، ۶۷-، ۷۳- و ۷۳+ کیلوگرم گروه زنان آغاز شده و پس از دو روز به پایان می رسد.  

امروز( شنبه) در آغاز رقابت ها سجاد مردانی نماینده وزن ۸۷+ کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور نخست در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف سايدوليم نومانوف از ازبکستان رفت و موفق شد ۱۰ بر ۳ به برتری دست یابد و به جمع چهار نفر برتر راه یابد.

مردانی در مرحله نيمه نهايي و برای صعود به فینال برابر يو مين با از كره جنوبي که در کارنامه اش قهرمانی نوجوانان آسيا در سال ۲۰۱۵ را دارد قرار گرفت و در پایان با وجود تلاش های بسیار در راند طلايي برابر حریف شکست خورد و به مدال برنز اين رقابت ها دست یافت
هدایت تیم ملی تکواندوی ایران برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و هادی افشار به عنوان مربی است.

در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا(G۲)،  به نفرات اول تا سوم به ترتيب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتياز در راستاي افزايش رنكينگ المپيك تعلق می گیرد.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج