کندوان و هراز عصر جمعه یک‌طرفه می‌شود
۵۹۱۳۲۹
۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
۲۳۹۱ 
پلیس راه کشور با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، از یک طرفه شدن جاده کندوان و هراز در عصر جمعه هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری ایرنا: پلیس راه کشور با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، از یک طرفه شدن جاده کندوان و هراز در عصر جمعه هفته جاری خبر داد.

اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) شروع می شود و تا 6 بامداد شنبه یازدهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
 
در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از محورهای کرج – چالوس ، هراز و فیروزکوه ممنوع است.
 
** محور چالوس - کرج
 
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14روز جمعه الی یک بامداد روز شنبه یازدهم شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه تا یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
 
- تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.
 
** محور هراز
 
- تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است .
 
- تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز ( هشتم شهریور ) و همچنین از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه ( نهم و دهم شهریور ) از محور هراز ممنوع است.
 
- همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22 روز جمعه دهم شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 18 تا 22 همان روز با اعلام مامورین پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء)بصورت یکطرفه می باشد.
 
** محور فیروزکوه
 
- تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز جمعه دهم شهریور از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
 
** وضعیت جوی
 
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه ، هوای امروز جاده کندوان صاف و دمای هوا 28 درجه سانتیگراد است .
 
همچنین هوای جاده کوهستانی کندوان در سه روز آینده صاف تا قسمتی ابری و گاهی با وزش باد پیش بینی شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج