ساوت گیت: استرلینگ به روزهای خوب بازخواهد گشت
۵۹۳۱۹۹
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
۸۴۳۱ 
گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس معتقد است که رحیم استرلینگ با وجود نمایش ضعیفی که مقابل مالت داشت، می‌تواند به روزهای خوب خود بازگردد.
ورزش سه: انگلیس در نیمه اول دیدار مقابل مالت نمایش ضعیفی داشت و در نیمه دوم، رحیم استرلینگ از زمین بیرون رفت و تغییراتی در خط حمله این تیم ایجاد شد. مارکوس راشفورد جای او را در زمین گرفت تا استرلینگ که هفته گذشته به خاطر خوشحالی پس از گلش مقابل بورنموث از زمین اخراج شده بود، به روزهای نه چندان خوبش ادامه دهد.

ساوتگیت در این رابطه گفت:" نگاه کنید، ما عاشق استرلینگ هستیم. البته که تعویض شدن در این شرایط دشوار است ولی او واقعا یک حرفه ای است. زمان زیادی برای او داریم، او واقعا جنگنده و شجاع است.گاهی برای بازیکنان خلاق همه چیز خوب پیش می‌رود و گاهی هم نه. اینکه بازیکن خلاقی باشید، نسبت به اینکه فیزیکی بازی کنید، مثل دوران فوتبال من، کار دشوارتری است زیرا من فقط بازیکنان حریف را متوقف می‌کردم و خیلی راحت تر بود.

اینکه بر حریف غلبه کنید، آن هم در فضاهای کوچک، کار بسیار دشواری است. مطمئنا رحیم به روزهای خوبش بازخواهد گشت. شکی ندارم که اینطور خواهد شد و ما هم به او کمک خواهیم کرد."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج