آخوندی، 2 معاون مسکن خود را تغییر دارد
۵۹۴۰۲۸
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۴
۵۰۳۰ 
وزیر راه و شهرسازی در احکام جداگانه‌ای مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران و معاون معماری و شهرسازی را منصوب کرد. آخوندی همچنین دو معاون معاون سابق خود را با تنزل رتبه به عنوان مشاور منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم: عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی پس از چند هفته به گمانه‌زنی ها در خصوص تغییر تعدادی از معاونان مسکنی خود پایان داد. بر این اساس وی حبیب‌الله طاهرخانی را به عنوان مدیرعامل عمران شهرهای جدید ایران جایگزین محسن نریمان کرد. از طاهرخانی به‌عنوان مغز متفکر سال‌های اخیر این شرکت نام برده می‌شود.

وزیر راه محسن نریمان را طی حکمی به عنوان  قائم‌مقام خود در امور استان‌ها منصوب کرد. گفته می‌شد در صورت رای اعتماد بهارستانی‌ها به بیطرف، نریمان معاون وی می‌شود.

آخوندی همچنین محمدسعید ایزدی را طی حکمی به عنوان جایگزین پیروز حناچی منصوب کرد.سعیدی چندی پیش با یک کلنگ‌زنی در همدان حاشیه‌هایی را به وجود آورده بود.

وزیر راه و شهرسازی در نهایت با تنزل رتبه پیروز حناچی، وی را از معاونت معماری و شهرسازی به عنوان مشاور معماری و شهرسازی منصوب کرد. طی هفته‌های اخیر برخی سایت‌های خبری در حمایت از معاون سابق معماری و شهرسازی آخوندی مطالب متعددی را منتشر و رزومه چهار ساله وی را مورد حمایت گسترده‌ای قرار داده بودند.

به گزارش تسنیم تا اینجای کار سرنوشت تعدادی از معاون مسکنی آخوندی رقم خورده، احتمالا حامد مظاهریان معاون ساختمان و مسکن نیز در سمت خود ابقا می‌شود. طی روزهای آینده وزیر راه و شهرسازی معاون خود در شرکت عمران و بهسازی شهری ایران (جایگزین ایزدی) را معرفی کند.

در حوزه حمل‌ونقل اما خبرهای حاکی از آن است که تغییر مدیریتی گسترده‌ای در پیش است و هیچکدام از مسئولان کنونی دیگر ماندنی نیستند. گفته می‌شود در صدر زیرمجموعه‌های وزارت راه و شهرسازی نیز سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌های کشور قرار دارند.

سازمان بنادر و دریانوردی نیز احتمالا دچار تغییرات مدیریتی می‌شود. محمد سعیدنژاد در چهار سال گذشته مدیرعامل این سازمان بوده است، از وی به‌عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی دولت دوازدهم یاد می‌شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج