صعود رکابزن ایران به رده دوم رنکینگ جهان
۵۹۴۰۷۵
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۴
۳۳۸۰ 
بعد از تاریخ سازی جمشیدیان در ایتالیا؛
امیرحسین جمشیدیان رکابزن جوان کشورمان پس از درخشش در مسابقات جهانی ایتالیا به رده دوم رده بندی جهانی ماده اومنیوم جهان صعود کرد.
خبرگزاری مهر: رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی جوانان جهان در بخش پیست هفته گذشته در ایتالیا برگزار شد و ایران با دونماینده در این مسابقات حضور یافت. در این مسابقات امیرحسین جمشیدیان نماینده کشورمان در چند ماده حضور یافت و توانست در ماده دور امتیازی به فینال راه یافته و در این بخش نیز به عنوان پنجم جهان دست یابد. جمشیدیان با کسب این رتبه برای اولین بار ایران را صاحب چنین مقامی در رقابتهای جهانی کرد. 

در آخرین رده بندی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری امیرحسین جمشیدیان در ماده اومنیوم به رده دوم جدول رنکینگ جهانی صعود کرده است. در این ماده رکابزنی از قاره آفریقا در رده نخست قرار دارد. 

وی در ماده دور امتیازی نیز برای اولین بار در رنکینگ جهانی قرار گرفته و هم اکنون در رده پنجم رتبه بندی جهانی است. در این ماده رکابزنی از اوکراین اول است و جمشیدیان نیز بالاتر از همه رکابزنان آسیایی ایستاده است. 

اما کسری باقرپور دیگر نماینده ایران در مسابقات جهانی، در ماده اسپرینت در رده بیستم رنکینگ جهانی قرار دارد. وی در ماده یک کیلومتر تایم تریل پیست نیز در رتبه دوازدهم رده بندی جهان قرار گرفته است. این رکابزن ایرانی در ماده اسکرچ در رده پنجم رده بندی جهانی ایستاده است. ایران در بخش تیمی این ماده نیز رتبه بیست و نهم را از آن خود دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج