۵۹۴۷۰۴
۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
۳۶۰۳ 
وزیر آموزش و پرورش از دستور خود برای بررسی شائبه پیشنهاد پرداخت پول به خانواده دانش آموزان کشته‌شده هرمزگانی در قبال اخذ رضایتنامه از آنان خبر داد.
وزیر آموزش و پرورش از دستور خود برای بررسی شائبه پیشنهاد پرداخت پول به خانواده دانش آموزان کشته‌شده هرمزگانی در قبال اخذ رضایتنامه از آنان خبر داد.

سیدمحمد بطحایی در خصوص دستور رییس قوه قضاییه به دادستان کل کشور در پی حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان و تاکید بر لزوم کاهش عوامل مربوط به خطاهای انسانی در تصادفات، گفت: ما هم معتقدیم نباید به راحتی از موضوع پیش آمده در خصوص دانش‌آموزان هرمزگانی گذشت لذا ورود مراجع قضایی در این قضیه می‌تواند کمک بزرگی باشد تا اگر زوایای پنهانی در این موضوع وجود دارد، آشکار شود.

ورود مرجع قضایی به موضوع واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی به  آسیب‌شناسی بیشتر کمک کنند

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ورود مرجع قضایی می‌تواند به آسیب‌شناسی بیشتر ابعاد این قضیه کمک کنند، اظهار کرد: بنابراین در صورتی که سهل انگاری وجود داشته باشد یا تخلفاتی در بروز این حادثه صورت گرفته راحت‌تر مشخص ‌شود. امیدواریم با اقداماتی که انجام می‌شود، در آینده از بروز چنین حوادثی جلوگیری کنیم.

دستور بررسی شائبه پیشنهاد پرداخت پول به خانواده دانش آموزان هرمزگانی

وی در خصوص شائبه پیش آمده مبنی بر پیشنهاد پرداخت پول در قبال دریافت رضایتنامه به خانواده دانش آموزان هرمزگانی که دچار سانحه شده‌اند، ادامه داد: موضوع مذکور را شنیده‌ام اما بعید می‌دانم چنین اتفاقی رخ داده باشد اما دستور داده شده تا این مهم بررسی شود.

استعفای مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان پاک کردن صورت مسئله نیست

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه استعفای مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان پاک کردن صورت مسئله نیست و اتفاقا برخورد فعال با مسئله است، خاطرنشان کرد: به هر حال حرکت این اتوبوس در آن زمان از شب حاکی از بی‌تدبیری است لذا اگر این اتوبوس زودتر حرکت می‌کرد چنین حادثه و میزان تلفاتی بوجود نمی‌آمد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1396/06/15
حتما چیزی بوده که گفتن .بعدشم باید تمام مدیران و مسئولین مربوطه اخراج بشن .اینجوری عبرت میشه برای بقیه که دیگه خطا نکنن
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1396/06/15
در آموزش و پرورش اگر پول .معوقات/ اضافه كاري / ميدادن
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج