۵۹۵۱۴۶
۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
۶۴۱۶ 
رئیس‌جمهور لهستان با اشاره به سیاست‌های اتحادیه اروپا درباره کشورهای شرقی این اتحادیه، در زمینه فروپاشی اتحادیه اروپا هشدار داد.
خبرگزاری فارس: اعضای غربی اتحادیه اروپا خواستار همگرایی هر چه بیشتر هستند و این موضوع را به وسیله اعضای موسس اتحادیه اروپا پیگیری می‌کنند و این در حالی است که کشورهای اروپای‌شرقی را فراموش کرده‌ و آنها را به حال خود رها کرده‌اند.

«آندری دودا» رئیس‌جمهور لهستان اعلام کرد که اگر بروکسل به همین شیوه عمل کند، نابودی اتحادیه اروپا را به دنبال خواهد داشت. ضمن اینکه کشورهایی که به گروه ضعیف‌ترها تعلق دارند و لهستان هم از آنجمله است، نادیده گرفته می‌شوند.

دودا همچنین اشاره‌ای هم به روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا داشت و گفت که برگزیت فقط آغاز این روند است و افزود: «از دید من چنین اقداماتی در نهایت به فروپاشی اتحادیه اروپا منجر خواهد شد.»

اختلاف میان کشورهای اروپای شرقی و بروکسل درباره پاره‌ای موارد بالا گرفته است در آخرین مورد امروز دیوان دادگستری اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ، ضمن رد کردن شکایت 2 کشور اروپای شرقی یعنی اسلوواکی و مجارستان در اعتراض به سیاست‌های پذیرش پناهجویان اعلام کرد که بروکسل حق دارد که کشورهای عضو اتحادیه اروپا را ملزم به پذیرش پناهجو کند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1396/06/15
خودتون رو واسه جنگ آخر زمان حاضر کنید
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج