۵۹۶۱۷۵
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵
۸۹۶۳ 
مهدى طارمى بار دیگر نقش پررنگ خود در جمع شاگردان برانکو را به نمایش گذاشت تا از انتقادات هفته هاى اخیر فاصله بگیرد.
ورزش سه: مهدى طارمى که فصل به فصل در حال افزایش رکورد گلزنى خود در پرسپولیس و عبور از نام اسطوره هاى این باشگاه است، در جدال برابر گسترش نیز در حضورى کوتاه مدت توانست یکى از مهره هاى تاثیرگزار سرخپوشان لقب گیرد.

مهاجم جنوبى پرسپولیس که بعد از دیدار مقابل سیاه جامگان یکى از شب هاى تلخ خود را به واسطه اتهام باندبازى و عدم پاس به گادوین منشا که همراه با اشک او در رختکن بعد از شعار روى سکوها بود، پشت سر گذاشت؛ اکنون در بهترین فرم قرار است در تاریخى ترین دیدار پرسپولیس حاضر شود.

طارمى که به دلیل حضور در دو دیدار ملى مقابل کره و سوریه با استراحت از سوى برانکو مواجه شده بود، اینبار نقش ذخیره طلایى را عهده دار شد تا لحظاتى بعد از حضورش با یک حرکت انفجارى در قلب دفاع نامطمئن گسترش، طلسم دروازه دخسوس را بشکند و پاس گل دوم خود در این فصل را ثبت کند. او لحظاتى بعد نیز خودش در نقش گلزن ظاهر شد تا همچنان مدعى اول کسب عنوان آقاى گلى باشد. عنوانى که در صورت کسب آن، مى تواند با سه بار پیاپى یکى از دست نیافتنى ترین مهاجمان ایران لقب گیرد.

این آمادگى اما در شرایط فعلى که سرخ ها خود را مهیاى حساس ترین و تاریخى ترین بازى مى کنند، مى تواند بهترین خبر براى اردوى این تیم محسوب شود؛ طارمى که در طول دو فصل اخیر نشان داده در صورت آمادگى روحى روانى به گلزن سریالى این تیم تبدیل مى شود، اکنون با بالاترین روحیه نقشه فتح دروازه الاهلى عربستان را در ذهن دارد و این مساله مى تواند نوید صعودى شیرین براى ارتش برانکو تلقى شود.

شماره ٩ سرخ ها با دو پاس گلى که در این فصل مهیا کرده البته خط بطلانى به حواشى در خصوص باندبازى و خودخواهى اش نیز کشیده و این اتفاق با توجه به اهمیت دیدار مقابل الاهلى عربستان که پرسپولیس نیاز مبرم به روحیه تیمى دارد، خواهد توانست پلان هاى مختلفى براى گلزنى پیش روى آنها قرار دهد.

مهاجم جنوبى در این بازى از هر حیث و جنبه اى انگیزه فتح دروازه حریف و صعود به مرحله بعدى رقابت ها را نیز دارد؛ بازگشت به جدول گلزنان و ادامه شانس براى تصاحب عنوان آقاى گل لیگ قهرمانان و البته مرد سال آسیا که به واسطه امتیازاتى که پیش از این نصیب خود کرده، دور از دسترس نیست. طارمى باید از این فرصت ایده آل براى ثبت نام خود در جمع اسطوره هاى باشگاه سود ببرد و از اتفاقاتى که هر از گاهى باعث کدورت بین او و هواداران شده به شکل کامل دور شود. باید منتظر ماند دید این مهاجم غیرقابل پیش بینى اینبار چه تفکرى در ذهن دارد و به چه شکل از فرصت استفاده خواهد کرد؛ همه امیدوارند که او اینبار برخلاف همیشه به دنبال فرصت بعدى نباشد و از همین ٩٠ دقیقه به بهترین شکل استفاده کند، کاش او این مساله را تا پیش از دیدار مقابل الاهلى بارها در ذهن مرور کند که "من، مهدى طارمى، فقط ٩٠ دقیقه فرصت دارم".
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1396/06/18
مهدی طارمی بهترین بازیکن جهانه
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1396/06/19
شیر بچه بوشهر امیدمان اول و آخر خدا بعد شما بنده خدا دوستت داریم
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج