۵۹۶۱۹۲
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷
۸۰۶۳ 
رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که برنامه‌های تیم ملی به خوبی ادامه پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم: مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از برگزاری مراسم برترین‌های سال 95 فوتسال کشور درباره بحث حمایت از این رشته ورزشی، گفت: ابتدا باید از کسانی که حمایت کردند، تشکر کنم. ضمن اینکه ما به دنبال این هستیم که ساختمانی برای فوتسال داشته باشیم که این رشته بتواند به خوبی کار خود را دنبال کند. البته ساختمانی که همه فوتبالی‌ها یکجا باشند، اما فعالیت‌شان مجزا باشد. اینکه هر بخش فدراسیون فوتبال از جمله تیم ملی فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و... ساختمان مجزا داشته باشد، امکان پذیر نیست، اما ساختمانی فراهم خواهیم کرد که همه یکجا باشیم و کار به صورت جداگانه و مجزا پیگیری شود.

وی در خصوص جلسه‌ای که با کارلوس کی‌روش داشت و در پاسخ به این سؤال که چه نتیجه‌ای در این جلسه گرفته شد، اظهار داشت: پس از بازی با سوریه جلسه‌ای 2، 3 ساعته با کی‌روش داشتیم که جلسه خوبی بود. قرار شد برنامه‌ها مکتوب شود و آنها را دنبال کنیم. احساس خود من هم این است که باید برنامه‌های تیم ملی را به خوبی ادامه بدهیم و برنامه‌ای نباید متوقف شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: کی‌روش در جلسه‌ای که داشتیم در خصوص توگو با ما صحبت کرد که اگر فدراسیون پول ندارد، تکلیف این بازی چه می‌شود؟ ما هم گفتیم برنامه‌ها را به صورت کامل پیش ببرد و بازی با توگو نیز طبق برنامه انجام شود، چون فدراسیون و وزارت ورزش طبق برنامه از تیم ملی حمایت خواهند کرد. در خصوص پاداش بازیکنان هم صحبت کردیم که این پاداش‌ها پرداخت شود تا دیگر حرف و حدیثی نباشد. تا هفته آینده هم دستمزد کادرفنی پرداخت خواهد شد که تیم ملی بدون دغدغه کار کند.

تاج در واکنش به این مسئله که شرایط تیم ملی تا جام جهانی به چه شکل است و برنامه‌ها را چگونه پیش خواهد برد تا ملی‌پوشان مشکلاتی چون پرواز و... نداشته باشند، اظهار داشت: ما همیشه روی پرواز چارتر، پیراهن، اتوبوس و... مشکل داشتیم که این مشکلات دیگر وجود ندارد. اکنون بحث بازی‌های تدارکاتی است که باید طبق برنامه آنها را پیش ببریم. ما 8 بازی دوستانه تا جام جهانی خواهیم داشت و حتی بازی با توگو که در آستانه لغو شدن بود را قطعی کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا برگزاری دیدار با آلمان هم جایی در برنامه‌های تیم ملی دارد یا نه و فدراسیون در این خصوص مذاکره‌ای خواهد داشت، گفت: آلمان در برنامه ما نیست، اما خب صحبت می‌کنیم.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج