۵۹۶۲۹۳
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۱
۳۰۹۳ 
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت ارتباط مدرسه با جامعه اظهار کرد: با حضور آقای نجفی به عنوان شهردار تهران امیدوار هستم که بتوانیم نوع ارتباط آموزش و پرورش را به گونه ای پیش ببریم که دانش آموزان آموزش های شهروندی را به خوبی فرا بگیرند.
خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت ارتباط مدرسه با جامعه اظهار کرد: با حضور آقای نجفی به عنوان شهردار تهران امیدوار هستم که بتوانیم نوع ارتباط آموزش و پرورش را به گونه ای پیش ببریم که دانش آموزان آموزش های شهروندی را به خوبی فرا بگیرند.

محمد بطحائی در جلسه هماهنگی استقبال از مهر با بیان اینکه امیدواریم با همکاری شهرداری تهران در موضوعات مختلف آموزشی به مدل های جدیدی برسیم که برای سایر استان ها قابل بهره برداری باشد، گفت: علی رغم همه تلاش ها، در حال حاضر آموزش و پرورش کشور ما از یک پدیده نامیمون رنج می برد و آن این است که دیوارهای مدارس ما بسیار بلند است.

وی اظهار کرد: این امر به آن معنا است که آن چه در مدرسه اتفاق می افتد با آن چه در جامعه اتفاق می افتد دو چیز کاملاً جداست. به همین دلیل، مدارس ما امروز بسیار خشک است و جذابیت لازم را برای دانش آموز ندارد.

براساس گزارش شهرنوشت، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در آستانه شروع سال تحصیلی جدید بیان کرد: اقدامات مربوط به آغاز مهر می تواند این پیام را دهد که تعلیم و تربیت بچه ها مهم است و از این منظر تبلیغات محیطی و بصری کمک شایانی به انتقال این مفاهیم به جامعه می کند. البته ما آمادگی داریم تا با کمک شهرداری تهران پیام ها را از حیث محتوا کمی غنی تر کنیم.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:43 - 1396/06/19
ایول زدی به هدف تابحال به این موضوع کسز اهمیت نمیداد
Iran, Islamic Republic of
02:43 - 1396/06/19
عجب !!!!دیوار مدارس ما بلند نیست دیوار همت دولت مردان کوتاه است.
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1396/06/19
....میگن شهریه نمی گیرم....میگیم دیوارحاشابلنده..
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1396/06/19
فکر نون باش خربزه آبه
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1396/06/19
احسنت .به خوب موضوعی اشاره کردی خوشم اومد ...کلا دیوار یعنی دوری .جدایی .بی اعتمادی به همسایه ...اعتراف به وجود دزد ... دیوار یعنی اینکه افراد در یک جامعه به همدیگر اعتماد ندارند
Germany
16:23 - 1396/06/19
توی مدرسه. ها هنوز بچه هارو میزنن من که امسال مدرسم تمومه ولی سر پل صراط جلوتونو میگیرم از اموزش و پرورش میان بازدید ولی هیچی اصلن براشون مهم نیست الهی همتون بمیرید
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1396/06/19
تورو خدا حقوق معلمها رو زیاد کنید. دیوارها رو نه.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج