۵۹۶۶۰۵
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
۱۰۷۳۳ 
محسن مسلمان در بخشي از مصاحبه تلويزيوني‌اش با برنامه نود به عادل فردوسي‌پور گفت: «آخرین مسابقه ملی‌ام را مقابل لبنان انجام دادم. سرمربي در آن بازی به من گفت لب خط بازی کن و چون من بازیکن لب خط نیستم، به میانه زمین می‌رفتم که کی‌روش عصبی شد.»
بانک ورزش: محسن مسلمان در بخشي از مصاحبه تلويزيوني‌اش با برنامه نود به عادل فردوسي‌پور گفت: «آخرین مسابقه ملی‌ام را مقابل لبنان انجام دادم. سرمربي در آن بازی به من گفت لب خط بازی کن و چون من بازیکن لب خط نیستم، به میانه زمین می‌رفتم که کی‌روش عصبی شد.» به اين ترتيب بازيكن شماره77 سرخ‌ها يكي از دلايل فني ناسازگاري‌اش با كي‌روش را افشا مي‌كند كه در نوع خودش خيلي جالب است. شايد هم همين مساله از جمله عوامل عدم دعوت از مسلمان به اردوي تيم ملي در طول سال‌هاي اخير بوده باشد.

اين ماجرا اما يك نكته فرعي مهم هم دارد. فصل گذشته زماني كه سروش رفيعي به پرسپوليس اضافه شد، برانكو براي جا كردن اين بازيكن در تركيب اصلي مجبور شد مسلمان را به سمت چپ خط مياني منتقل كند و سروش را در ميانه ميدان به بازي بگيرد. مسلمان البته در آن زمان هيچگونه اعتراضي به اين تصميم مربي كروات انجام نداد، اما حالا مشخص مي‌شود كه در آن چند ماه تا چه اندازه بابت بازي در پستي كه دوستش ندارد اذيت شده است.

تا قبل از حضور رفيعي در پرسپوليس، محسن در ميانه ميدان يكه‌تازي مي‌كرد، اما با حضور سروش او به سمت چپ منتقل شد و كارايي‌اش به شكل محسوسي پايين آمد. اين موضوع چنان بود كه اواخر فصل برانكو مجبور شد مسلمان را به مركز زمين برگرداند و اين بار سروش رفيعي را در سمت راست به كار بگيرد. در مجموع به نظر مي‌رسد مسلمان و سروش در يك تيم جا نمي‌شوند و حالا هم محسن از جدايي رفيعي نبايد آنقدرها ناراضي باشد!
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1396/06/19
آقا فدای سرت تو پرسپولیس باشی برامون کافیه مهم اینکه هستی
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1396/06/19
دليل اينکه تو تيم ملى نيس يه چيز ديگس
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1396/06/20
پسر خوب به تو میگن همین که به همه فهموندی دوست واقعی وبارفاقتی هستی خیلی عالیه چون چیزی که کمه دوست بارفاقته
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج