۵۹۶۸۴۲
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
۲۶۲۸ 
سرمربی لاتزیو پس از یک پیروزی پرگل، تیمش را مدعی دانست.
خبرگزاری تسنیم: سیمونه اینزاگی، سرمربی لاتزیو  بعد از برتری 4 بریک فیروزه‌ای‌پوشان مقابل میلان از مدعی بودن مردان شهر رم سخن گفت.

 او در پایان بازی اظهار داشت: فصل دشواری پیش‌رو داریم چون در لیگ اروپا هم حاضر هستیم.اگر همیشه این‌گونه بازی کنیم، دستاوردهای بزرگی رقم خواهیم زد. هیچ‌کس قبل از بازی تصور این نتیجه را نداشت. البته از آمادگی خودمان خبر داشتیم و می‌دانستیم چه می‌خواهیم.رقابت برای رسیدن به فصل آینده لیگ قهرمانان دشوار است و رقبای سرسختی مقابل ما قرار دارند.خوشحالی واقعی من، حمایت فراوان هواداران روی سکوها بود.

 او درباره چیرو ایموبیله، ستاره این بازی افزود: کلمه‌ای برای توصیف ایموبیله ندارم.او در این فصل عصای دست ما خواهد بود.مهاجم ما با هر بازیکنی همکاری مناسبی دارد. چیرو رهبر تیم ما و یکی از کاپیتان‌های لاتزیوست.بعد از این بازی، مردم بیش از پیش درباره ما حرف می‌زنند. برتری بر یوونتوس در سوپرجام ایتالیا و پیروزی بزرگ مقابل میلان نام لاتزیو را سر زبان‌ها انداخت.به دنبال رقم زدن شگفتی‌های بیش‌تر و قرار گرفتن در رتبه‌های بالای جدول و حتی قهرمانی هستیم.احترام متقابلی بین من و لوکاس بیلیا، مدافع میلان برقرار است. همیشه او را به عنوان یک بازیکن و شخصی محترم ستایش کرده‌ام.لوکاسهمیشه حتی وقتی آسیب می‌بیند هم به تیمش کمک می‌کند.لیوا بازی خوبی انجام داد، روند پاسکاری رقیب را مختل کرد و بازیخوانی جالبی داشت.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج