زرینچه: به تیم ملی افتخار می‌کنیم
۵۹۶۹۶۶
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
۳۱۷۹ 
پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بازیکنان تیم ملی خداراشکر وضعیت مالی خوبی دارند ولی وقتی به آنها توجه نمی‌کنیم این موضوع برای‌شان دل‌چرکینی می‌آورد.
خبرگزاری میزان: جواد زرینچه در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: تیم ملی شرایط خیلی خوبی دارد، قبل از بازی با سوریه حرف‌هایی بود مبنی بر اینکه این تیم حرفی برای گفتن نخواهد داشت ولی من گفته بودم این تیم برای ما حریف سختی خواهد بود. سوریه تیم با انگیزه‌ای بود و می‌خواست به عنوان تیم دوم صعود کند. ما به تیم ملی خود افتخار می‌کنیم و مطمئنم در ادامه نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

وی در مورد ناراحتی بازیکنان تیم ملی مبنی بر اینکه از آنها قدردانی نمی‌شود، گفت: بازیکنان تیم ملی خدا را شکر وضعیت مالی خوبی دارند ولی وقتی به آنها توجه نمی‌کنیم این موضوع برای‌شان دل‌چرکینی می‌آورد. حتما نباید به آنها 500 میلیون پول داد؛ اگر به یک شام هم دعوت شوند برای آنها کافی است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: خداراشکر بازیکنان تیم ملی با توجه به مبلغ قرارداد‌هایی که در لیگ ایران و خارج از ایران می‌گیرند، احتیاجی به پاداش ندارند و به نظر من آنها به توجه معنوی برای کاری که کردند، نیاز دارند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1396/06/20
دمت گرم حرف حق و میزنی
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج