۵۹۷۰۱۰
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
۴۷۹۰ 
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه در استقلال هر کسی ساز خودش را می‌زند، سرمربی می‌خواهد خودش بازیکن بیاورد، مدیر عامل هم می‌خواهد هر حرفی سرمربی زد را گوش دهد.
خبرگزاری میزان: حسن روشن در خصوص شرایط تیم فوتبال استقلال با توجه به نتایجی که تا اینجای فصل کسب کرده است، اظهار داشت: من که بازی‌های استقلال را نگاه نمی‌کنم ولی این تیم شرایط خوبی ندارد. معتقدم استقلال در راس، یعنی مدیریت مشکل دارد. وقتی یک مدیر مشکل داشته باشد، کمیته فنی خوب، آکادمی و کمیته انظباطی خوب هم ندارد و استقلال الان به این روز دچار شده است. وقتی این مسائل در این باشگاه حل شد، مطمئن باشید استقلال بهتر خواهد شد.

وی ادامه داد: متاسفانه در استقلال هر کسی ساز خودش را می‌زند. سرمربی می‌خواهد خودش بازیکن بیاورد، مدیر عامل هم می‌خواهد هر حرفی سرمربی زد را گوش دهد. خوب این موضوع غلط است که مدیرعامل بگوید هر کاری که سرمربی خواست را ما انجام دادیم.

پیشکسوت فوتبال استقلال درباره مصدومیت بازیکنان این تیم گفت: وقتی یک تیم آخر فصل مصدوم می‌دهد طبیعی و برای خستگی است. اما وقتی استقلال اول فصل مصدوم می‌دهد یعنی تمرینات پیش فصل خوبی نداشته. مطمئن هستم استقلال تمرینات اساسی نداشته که بعد از 5 هفته 5 مصدوم دارد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1396/06/20
تو بفکر جایگاه خودت هستی
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج