۵۹۷۱۱۶
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
۳۰۳۳ 
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: اتفاقات و تصمیمات فدراسیون فوتبال در مورد مسائل مختلف ما را نسبت به آینده نگران می‌کند.
خبرگزاری فارس: سیدسیروس پورموسوی در مورد شرایط فولاد خوزستان و حذف از جام حذفی، گفت: واقعیت این است که شکست مقابل ایرانجوان غیرمنتظره بود. ما 2-3 هفته خوب تمرین کردیم ولی در این بازی نتوانستیم نتیجه بگیریم. انتظار من دربازی مقابل ایرانجوان برآورده نشد. با وجود داشتن مالکیت و حفظ توپ نتوانستیم از این مسئله استفاده کنیم و در حملات کم تعداد بودیم. تعدادی از بازیکنان‌مان از شرایط ایده‌آل دور بودند و این مسئله باعث شد در برخی از دقایق تمرکز نداشته باشیم. به بازیکنان تاکید کردم مراقب ضدحملات باشند اما روی یک غفلت و ضد حمله گل خوردیم.

* فوتبال کم‌هیجان را دوست ندارم

وی افزود: امیدوارم شرایط ما در ادامه لیگ، بهبود پیدا کند و تیمی شویم که مدنظرمان است. به دنبال فوتبال خوب و با هیجان هستیم. به شخصه فوتبال کم هیجان را دوست ندارم. اگر ما مثل دیدار مقابل سیاه‌جامگان و گستر‌ش‌فولاد با هیجان بازی می‌کردیم وحذف می‌شدیم ناراحت نمی‌شدم اما این اتفاق نیفتاد. به هر حال باید در ادامه تمرکزمان را بالا ببریم و عملکرد بهتری داشته باشیم.

* صدا و سیما خوزستان کم فروغ است

سرمربی فولاد خوزستان در مورد کم‌توجهی‌ها در اهواز به تیمش و اینکه بازی پخش زنده نداشت، گفت: متاسفانه صدا و سیمای خوزستان نسبت به استان‌های دیگر کم‌فروغ است. در خوزستان برنامه ورزشی داریم اما زمانش کم است. متاسفانه اهمیت زیادی به این مسائل نمی‌دهند.

* تیم‌های لیگ یکی در اوج مسابقاتشان به جام حذفی آمدند

وی در پاسخ به این سؤال که خیلی از  تیم‌های لیگ برتری از جام حذفی حذف شدند و آیا دلیل این مسئله دست کم گرفتن حریفان است، گفت: موضوع دست کم گرفتن نیست ما مسابقات‌مان 3 هفته تعطیل شده بود و بازی نداشتیم اما تیم‌های لیگ یکی در اوج مسابقات خود به جام حذفی آمدند. من ابتدا ایرادات فنی تیم را گفتم تا از واقعیت فرار نکرده باشم. اما این مسائل هم دخیل است. تیم‌های لیگ یکی در اوج مسابقات به میدان می‌آیند و شرایط بهتری دارند. یکی از دلایلی که باعث حذف ما شد همین بازی کردن بعد از تعطیلات بود.

* چرا سپاهان دو روز بیشتر از ما استراحت کرده است

پورموسوی با اشاره به برنامه نامنظم مسابقات، خاطرنشان کرد:‌روز پنجشنبه با سپاهان بازی داریم. چرا سپاهان در جام حذفی 2 روز زودتر از ما بازی کرد در شرایطی که هر دو تیم فقط یک ملی‌پوش داشتند. بعد از این بازی 31 شهریور مسابقه دیگری برای ما گذاشتند و سپس بعد از 4 روز باید در تاریخ 4 مهر با استقلال خوزستان بازی کنیم.اینکه بین یک بازی 10 روز فاصله می‌گذارند و 11 روز 3 بازی می‌گذارند چه دلیلی دارد؟ واقعا با این شکل برگزاری مسابقات تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند. بدون شک برنامه‌ریزی فدراسیون در حذف تیم‌ها از جام حذفی موثر است. ما می‌توانستیم زودتر در جام حذفی بازی کنیم یا زمان دیگری را در نظر بگیرند.

* اتفاقات و تصمیمات فدراسیون ما را نگران کرده است

سرمربی فولاد خوزستان در رابطه با اینکه آیا جواب اعتراض آنها به داوری بازی با پیکان و تغییر زمان مسابقه را دادم، اظهار داشت:‌ نکته‌ای که برای ما جای سؤال دارد این است که چرا سپاهان باید 2 روز بیشتر از ما استراحت کند. ما هم می‌توانستیم پنجشنبه بازی کنیم اما چرا اینطور نشد. اتفاقاتی که در فدراسیون می‌افتد ما را نگران می‌کند. نمی‌دانم اسم این رفتارها را تبعیض یا فقر و یا ... بگذاریم اما هر چه که هست این نوع برنامه‌ریزی به ضرر ما تمام شده است. از این رفتارها ناراحت هستیم و نمی‌دانیم باید به چه کسی شکایت کنیم و 2 شکایت تنظیم کردیم اما هیچ کسی پاسخگوی ما نبود. در جلسه‌ای که روز گذشته کادر فنی با محمد شریف رئیس هیأت مدیره و علیرضا اژدری‌زاده مدیرعامل باشگاه برگزار کردیم، از آنها نتیجه شکایت از فدراسیون را پرسیدم و گفتم آیا جوابی آمده که مثل همیشه پاسخ منفی بود. یک بار اشتباه صورت می‌گیرد چرا همه این اشتباهات باید به ضرر ما باشد. داوری مقابل پیکان پر از اشتباه بود. زمان بازی ما را از روز سه‌شنبه به پنجشنبه انداختند و گفتند اشتباه صورت گرفته است. این هفته هم سپاهان 2 روز کمتر از ما استراحت کرده است. امیدوارم پاسخ منطقی به این موضوع داده شود. امیدوارم این بار در جواب به ما نگویند فراموش کرده بودیم. خودمان هزار گرفتاری داریم، این مسائل هم که پیش می‌آید تمرکزمان را  به هم می‌ریزد. واقعا از این اتفاقات نگران هستیم.

* قول تحویل ورزشگاه فولاد تا آبان ماه را دادند

پورموسوی در مورد جلسه‌ای که روز گذشته در باشگاه داشتند و آیا بحث خاصی مطرح شده است، عنوان کرد: جلسه خاصی نبود. معمولا در باشگاه‌ها هر 2-3 هفته یک بار جلسه‌ای برای ارائه گزارش در رابطه با مسائل مختلفی که اتفاق افتاده برگزار می‌شود. ما این جلسات را هر هفته برگزار می‌کنیم. در جلسه اخیر هم بازی مقابل ایرانجوان بوشهر و اتفاقاتی که در تعطیلات رخ داد، صحبت کردیم. همچنین در این جلسه قول داده شد تا  آبان آماده شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/06/20
آقای پورموسوی الکی بهونه نگیر و باخت تیمت رو اینطوری توجیه نکن
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج