۵۹۷۱۲۱
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
۳۱۸۱ 
وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر مشکلی برای خزانه ایجاد نشود تا آغاز سال تحصیلی بخشی از مطالبات و بخشی از سرانه مدارس پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر: وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر مشکلی برای خزانه ایجاد نشود تا آغاز سال تحصیلی بخشی از مطالبات و بخشی از سرانه مدارس پرداخت می شود.
 
سید محمد بطحایی درباره واریز سرانه مدارس، اظهارداشت: تلاش می کنیم تا آغاز سال تحصیلی مبالغی را تهیه کنیم تا بخشی از مطالبات و بخشی از سرانه مدارس را پرداخت کنیم.

وی افزود: اگر مشکلی برای خزانه ایجاد نشود و پرداخت ها را تامین کند با سازمان برنامه و بودجه به توافق رسیده‌ایم تا بخشی از مطالبات را پرداخت کنیم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: زمان پرداخت سرانه مدارس و مطالبات فرهنگیان دست خزانه است.

وی بیان کرد: به محض اینکه از خزانه دریافتی داشته باشیم می توانیم بخشی از مطالبات و سرانه را پرداخت کنیم.

در این سال ها یکی از مشکلات مدارس عدم پرداخت سرانه بوده است‌. به طوری که بسیاری از مدارس به دلیل دریافت نکردن سرانه از وزارت آموزش و پرورش مجبور به دریافت وجه از خانواده ها برای اداره مدارس شده اند. همچنین یکی دیگر از مشکلات فرهنگیان عدم پرداخت به موقع مطالبات همچون حق الزحمه امتحانات و حق التدریس است که ماه ها به تعویق می افتد.

تمام این موارد به تامین خزانه دولت گره خورده است.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1396/06/20
بنظرم درب این گداخانه رو ببندید هممون راحت شیم.این خزانه برای جاهای دیگه،خیلی هم جا داره.اینجا...
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1396/06/20
اقای وزیر از اختلاص چه خبر،،13 هزار میلیارد
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1396/06/23
آقای وزیر به جای این چرت و پرت گفتن حق معلم را بده .اگه وزیر هم نمیتونه کاری کنه پس تکلیف چیه؟ میخوای آدرس خزانه را بده خودمون بریم بگیریم.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج