۵۹۷۴۵۹
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۴
۷۸۶۴ 
علی کریمی بعد از یکسال و اندی دوری از سپاهان به اصفهان برگشت و از این هفته در ترکیب تیم کرانچار به میدان خواهد رفت.
وبسایت نود: علی کریمی بعد از یکسال و اندی دوری از سپاهان به اصفهان برگشت و از این هفته در ترکیب تیم کرانچار به میدان خواهد رفت.

بازگشت علی کریمی به ترکیب اصلی زردپوشان اصفهانی شاید خبر خوبی برای یکی از بازیکنان این تیم نباشد. رسول نویدکیا، بازیکنی که از ابتدای فصل با کرانچار به مشکل خورده و در مقاطع مختلف از حضور در تمرینات خودداری کرده است. با آمدن علی کریمی این احتمال وجود دارد که نویدکیا از ترکیب اصلی بیرون رفته و مشکلات او و کرانچار جدی‌تر هم شود. صحبت‌های کرانچار بعد از بازی سپاهان و سپیدرود در مورد این که نویدکیا انتظارات او را برآورده نکرده است استارت اختلافات این مربی با کاپیتان سپاهانی‌ها زد. با قهر نویدکیا و غیبت در تمرینات این اختلافات بیشتر شد و به اوج رسید. همه این مسائل حاشیه‌ای به علاوه افت فنی این بازیکن در کنار حضور مجدد علی کریمی شاید به پایان زودهنگام بازیکن محبوب اصفهانی‌ها منجر شود. 

نویدکیا در ۵ بازی ابتدایی این فصل رکورد صفر گل و پاس گل را ثبت کرده است. این در حالی است که این بازیکن فصل گذشته و در زمان سرمربی‌گری ویسی تا هفته پنجم لیگ یک گل زده و دو پاس گل داده بود اما در این فصل افت آشکاری داشته است و نتواسته در حد و اندازه خودش ظاهر شود.

با آمدن علی کریمی حالا شرایط برای تنها نویدکیای باقی‌مانده در سپاهان بدتر خواهد شد و دومین نویدکیا هم به سمت درب‌ خروج نزدیک خواهد شد.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج