۵۹۷۷۷۳
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
۳۱۷۴ 
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد.
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار با پارس جوبی آماده می‌کند از ساعت 10 صبح امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه ‌آزادی برنامه‌های آماده سازی خود را پیگیری کرد.

*در بخش اول تمرین بازیکنان استقلال به کار با وزنه و گرم گردن مشغول شدند. در بخش بعد بازیکنان زیر نظر کادر فنی کار با توپ را پشت سر گذاشتند.

*سید حسین حسینی که طی یک دو روز اخیر از کادر فنی استقلال مجوز حضور در تمرینات گروهی را نداشت امروز در کنار سایر گلرهای این تیم تمرین کرد. حسینی چند روز پیش به دلیل اعتراض به کادر فنی استقلال از فهرست 18 نفره بازی با گل‌گهر خط خورده بود.

*میلاد زکی‌پور که روز گذشته در اختیار کادر فنی استقلال قرار گرفته بود امروز پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد. این بازیکن در دیدار با گل‌گهر سیرجان حضور نداشت.

*داریوش شجاعیان و امید ابراهیمی امروز در محل تمرین آبی پوشان حضور پیدا کردند و در همان ابتدای تمرین بعد از 20 دقیقه کار هوازی محل تمرین بی پوشان را ترک کردند.حضور این بازیکنان تنها برای انجام تمرینات هوازی بود و این موضوع دلیل بر بازی کردن این نفرات در بازی جمعه نیست. گفتنی است مجید حسینی،شهباززاده و محسن کریمی دیگر بازیکن مصدوم استقلال است که این روزها مشغول درمان خود است.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 20 به مصاف پارس جم جنوبی خواهد رفت.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج