دستگیری سارقان سریالی مغازه‌های بازار تهران
۵۹۷۹۳۷
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
۱۱۶۹۰ 
صبح امروز رئیس کلانتری ۱۱۳ بازار از دستگیری دزدانی خبر داد که بدون تخریب مغازهای بازار ، ۴۰۰۰ ثوب پوشاک از قبیل کت، کاپشن، شلوار جین، شلوار پارچه ای و لباس زنانه را سرقت کرده بودند.
خبرگزاری ایلنا: صبح امروز رئیس کلانتری ۱۱۳ بازار از دستگیری دزدانی خبر داد که بدون تخریب مغازهای بازار ، ۴۰۰۰ ثوب پوشاک از قبیل کت، کاپشن، شلوار جین، شلوار پارچه ای و لباس زنانه را سرقت کرده بودند.

"سرهنگ امیر هوشنگ امیری" گفت: در پی شکایت تعدادی از کاسبان  بازار تهران مبنی بر سرقت البسه و پوشاک داخل مغازه بدون هیچ گونه تخریبی و بر جای ماندن آثار جرمی، تیمی از ماموران کلانتری برای انجام تحقیق و شناسایی سارق یا سارقان به محل های سرقت اعزام شدند.

وی افزود: با پایش های صورت گرفته مشخص شد سارقان با داشتن کلید به راحتی وارد مغازه ها می شدند و پس از سرقت مجددا درب مغازه را قفل و خارج می شدند.

این مقام مسئول با اشاره به افزایش گشت های انتظامی، تصریح کرد: عوامل کلانتری حین گشت زنی به فردی که پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی‌دهد، مشکوک شده و در بازرسی بدنی از وی تعداد زیادی کلید کشف شد.

وی افزود: با بررسی‌های بیشتر، مشخص شد درب یکی از مغازه‌ها باز  و سارقان قصد سرقت از آن مغازه را داشته ولی به دلیل حضور پلیس امکان سرقت برای آنان مهیا نگشته است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج