۵۹۸۰۶۳
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵
۷۰۱۸ 
کیلور ناواس:
گلر کاستاریکایی رئال از اینکه رونالدو فردا شب برابر آپوئل به میدان خواهد رفت خوشحال است.
ورزش سه: گلر کاستاریکایی رئال از اینکه رونالدو فردا شب برابر آپوئل به میدان خواهد رفت خوشحال است.

 رئال مادرید فردا کار خود برای دفاع از عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ را از بازی با آپوئل قبرس آغاز خواهد کرد. رئال که قهرمان دو دوره اخیر لیگ قهرمانان است، این روزها در لالیگا شرایط خوبی را تجربه نمی کند؛ اما بازگشت رونالدو می تواند همه چیز را به سود کهکشانی ها عوض کند.
 
کیلور ناواس، گلر رئال در مورد بازی فردا گفت:« برای هر بازیکنی لیگ قهرمانان یک تورنمنت هیجان انگیز است و انگیزه ها را بالا می برد. برای آپوئل احترام قائلیم، ولی هدف ما کسب پیروزی است. می خواهیم برای سومین بار متوالی قهرمان اروپا شویم و برای رسیدن به این هدف خواهیم جنگید.»

با بهترین بازیکن دنیا، رئال چیزی دیگری است

کریستیانو رونالدو پس از اخراج در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسا 5 جلسه از همراهی رئال محروم شد، با این حال او این فرصت را داشته تا دو بازی برای تیم ملی پرتغال انجام دهد و فردا مقابل آپوئل نیز به میدان خواهد رفت تا از شرایط بازی فاصله نگیرد.
 
ناواس در مورد حضور رونالدو گفت:« همیشه اینکه بهترین بازیکن دنیا در ترکیب حضور داشته باشد، اتفاقی مثبت است و رئال با رونالدو به تیمی متفاوت تبدیل می شود.

جدیت، جنگندگی و جاه طلبی رونالدو در زمین به همه بازیکنان منتقل می شود. در این چند روز شرایط رونالدو را بسیار خوب دیده ام و 100 درصد آماده است. همه از اینکه او را یک بار دیگر در میدان خواهیم دید خوشحالیم. با رونالدو، توان گلزنی ما چند برابر می شود.»
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج