کنسرت نادر مشایخی به نفع بیماران ام اس
۵۹۸۲۹۶
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
۳۸۹۵ 
تالار وحدت شنبه ۲۵ شهریور، ساعت ۲۱:۳۰ میزبان «رویداد شنیداری ۳»، سومین کنسرت اینترارکستر تهران در سال ۹۶ به نفع بیماران ام اس خواهد بود.
خبرگزاری ایلنا: تالار وحدت شنبه ۲۵ شهریور، ساعت ۲۱:۳۰ میزبان «رویداد شنیداری ۳»، سومین کنسرت اینترارکستر تهران در سال ۹۶ به نفع بیماران ام اس خواهد بود.
 
کنسرت نادر مشایخی به نفع بیماران ام اس

کنسرت اینترارکستر تهران به نفع بیماران ام اس شامل قطعاتی از موسیقی باروک و موسیقی معاصر به رهبری نادر مشایخی خواهد بود.

آثاری از یوهان سباستین باخ، با همراهی گروه کر اینترارکستر به رهبری هامون هاشمی، قطعاتی از ژان باتیست لولی آهنگساز قرن هفدهم فرانسوی، در ترکیب سازهای ایرانی و سمفونیک، قطعه ای از جرج فردریک هندل و قطعاتی از آروو پرت، و نادر مشایخی رپرتوار کنسرت شنبه شب را تشکیل می‌دهند.

یکی از بخش‌های برنامه قطعات بریکولاژ از نادر مشایخی است که این بار با متنی از «مرحوم» اجرا می‌شود. بریکولاژ فرمی است که به صورت ارکسترال و در لحظه به وجود می‌آید.

نادر مشایخی که خود بیش از سی سال با بیماری ام اس دست به گریبان است، درباره برگزاری این برنامه می‌گوید: ما می‌خواهیم به کسانی که دچار این بیماری هستند نشان دهیم که با وجود ام اس هم می‌شود زندگی کرد، با وجود ام اس هم می‌توان خوشبخت بود. برخلاف برنامه‌های معمول از این دست که تلاش می‌کنند برای ساعاتی افراد را سرگرم کنند تا سختی‌های زندگی را فراموش کنند، ما در این برنامه قصد داریم چیزی به شنونده بدهیم که با خود به همراه ببرد.

اینتر ارکستر تهران یک ارکستر خصوصی و مستقل به رهبری نادر مشایخی و مدیریت وحید افتخار حسینی است که در آبان ماه ۹۵ بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این ارکستر تاکنون فعالیت‌های مختلفی ازجمله کنسرت و پرفورمنس برگزار کرده و تلاش دارد عادات شنیداری مختلف را در کنار هم قرار دهد و تجربه‌های شنیداری جدیدی را بیافریند.
 
کنسرت نادر مشایخی به نفع بیماران ام اس 
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج