۵۹۸۵۲۷
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
۲۴۳۹ 
مراسم آیین دیدار فیلم مستند «اورسن ولز صحبت می‌کند» ساخته نیما قلی‌زادگان روز شنبه ۲۵ شهریور در موزه سینما برگزار می‌شود.
بانی فیلم: مراسم آیین دیدار فیلم مستند «اورسن ولز صحبت می‌کند» ساخته نیما قلی‌زادگان روز شنبه ۲۵ شهریور در موزه سینما برگزار می‌شود.
 
آیین دیدار مستند «اورسن ولز صحبت می‌کند» برگزار می‌شود

به گزارش رسیده،این مراسم از ساعت ۲۰:۳۰ با حضور جمعی از سینماگران و اهالی رسانه در موزه سینما آغاز می‌شود و پس از امضا پوستر فیلم توسط حاضرین، این مستند به نمایش درمی‎آید.

مستند «اورسن ولز صحبت می‌کند» روایتی است از زندگی نابغه بزرگ کارگردانی و بازیگری و نویسندگی سینما و تئاتر، جرج اورسن ولز.نیما قلی‌زادگان تاکنون فیلم‌های کوتاهی چون «نت برای بعد از ظهر»، «۴۳%» و «اکسپوز» را کارگردانی کرده‌‌است. او هم‌چنین نویسندگی دو مجموعه داستان «هیولا» و«طبقه دومی‎ها» را در کارنامه دارد. از دیگر آثار ادبی او می‌توان به ترجمه و گرد آوری کتاب «کلوز آپ – نمای نزدیک از یک شغل دراماتیک» اشاره کرد.

این کارگردان در یادداشتی درباره دلیل ساخت این فیلم می‎نویسد:«در سه سال تحقیق و ساخت زندگی و آثار  ولز، دیدم که نوابغ چطور با اشتیاق  و طنازی و تبحر در راه‌های سخت گام بر می‌دارند . هر کس در هر شاخه هنری که موفقیت بزرگ می‌خواهد ،بخصوص در سینما، باید زندگی اورسن ولز‌ها را بشناسد.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج