پرسپولیس بدون بال؛ زندگی روی زمین
۵۹۸۷۳۹
۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۳
۱۳۴۰۱ 
این روزها کمتر کسی جای خالی رامین رضاییان را در پرسپولیس حس می‌کند. مگر با حضور ماهینی آماده و محرمی باانگیره جای خالی‌ هم می‌ماند که آن را حس کرد.
وبسایت نود: این روزها کمتر کسی جای خالی رامین رضاییان را در پرسپولیس حس می‌کند. مگر با حضور ماهینی آماده و محرمی باانگیره جای خالی‌ هم می‌ماند که آن را حس کرد. پرسپولیس اما یک خلا دارد. خلایی که شاید با بردهای پرسپولیس به چشم نیاید اما وجود دارد.

 پرسپولیس بازیکنی برای سانتر کردن ندارد. نه ماهینی متخصص این کار است و نه صادق محرمی. دیگر گزینه‌های دفاع چپ این تیم هم همینطور. توانایی سانتر و ارسال بلند را ندارند. 

در بازی‌هایی مانند بازی مقابل الاهلی که کار پرسپولیس با یک بازیکن کمتر گره خورده بود چند سانتر از جناحین خوب و بی‌نقص شاید می‌توانست گره بازی را زودتر و راحت‌تر باز کند اما این اتفاق نیفتاد. در ۹۰ دقیقه بازی دیروز، پرسپولیس فقط یک سانتر موفق داشت. وحید امیری از جناح چپ و تمام. ماهینی با آمار دوسانتر ناموفق باز هم نشان داد که در فاز هجومی نمی‌تواند به اندازه فاز دفاعی تاثیرگذار باشد. در مورد ماهینی علاوه بر این که دوسانتر ناموفق داشت، پاس‌های بلندش به محوطه جریمه حریف هم به هدف نرسید و پاس‌‌های صحیح او پاس‌های روبه عقب، کوتاه و عرضی بوده است.

جالب است که این اتفاق در بازی قبلی هم افتاده بود. زمانی که محرمی در دفاع راست به میدان رفت و ماهینی، دفاع چپ بود. در آن بازی هم خبری از پاس‌های بلند به زمین حریف نبود و شش سانتر اشتباه حاصل تلاش برای نفوذ این دو مدافع کناری بود.

حضور این دو بازیکن در دفاع کناری پرسپولیس باعث شده تا این تیم نسبت به زمان حضور رامین رضاییان کمتر به بازی هوایی روی آورده و تعداد گل‌هایش که از روی سانتر از جناحین به دست آمده به صفز برسد و مهاجمان این تیم برای صاحب موقعیت شدن بیشتر چشم‌امیدشان به هافبک‌ها و بازیکنان فانتزی تیمشان باشد. پرسپولیس برانکو بدون بال پرواز می‌کند.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1396/06/23
مگه ما کیسه هستیم که خسرو بکش زیرش بازی کنیم ما پرسپولیس تیکی تاکا هستیم نه کیسه بکش زیرش
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1396/06/23
کاملا نقد عالیی بود و منصف
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1396/06/23
اون تاکتیک علی منصوره هااا
به نظر نمیرسه برانکو اصلا بخواد تیمش از جناحین سانتر کنه,چون مدافع هارو کلا اجازه پیشروی بهشون نداده,اگ نیازی به سانتر میدید سه تا کرنر رو تو بازی سه شنبه احمدزاده و مسلمان پاس کوتاه نمیدادن...
حالا ایشون به رامین رضاییان ارادت داره ک بماند,ولی اگ قراره یه بال راست ک خوب سانتر میکنه با کلی حاشیه تو تیم باشه,همون بهتر ک نباشه,میریم سانترای خسرو رو نگاه میکنیم...
پاسخ ها
MGZ
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
آخرش خیلی باحال بود دمت گرم خخخخخ
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج