۵۹۸۹۳۰
۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
۲۵۷۲ 
مگر دست‌اندرکاران جشن 4 سالگی «دکتر سلام» برای اجرای آن در استادیوم آزادی مجوز رسمی نگرفته بودند؟ پس چرا به آنها اجازه برگزاری نداده‌اند؟!
«گفت و شنود» امروز روزنامه کیهان:
 
گفت: مگر دست‌اندرکاران جشن 4 سالگی «دکتر سلام» برای اجرای آن در استادیوم آزادی مجوز رسمی نگرفته بودند؟ پس چرا به آنها اجازه برگزاری نداده‌اند؟!
 
گفتم: علتش را دولت اعلام نکرده، ولی می‌توان حدس زد که علت لغو مجوز دکتر سلام هم مثل قراردادهای نفتی، مذاکرات هسته‌ای، سند 2030، امضایFATF و... محرمانه است!
 
گفت: پس تکلیف آنهمه شعار درباره آزادی بیان! و «پناه بردن به خدا از بستن دهان‌ها و شکستن قلم‌ها و اعلام جایزه دادن به منتقدان و...» چه می‌شود؟!
 
گفتم: آن شعارها را با ناسزاهایی مثل بی‌سواد، بی‌شناسنامه، برو به جهنم، جیب‌بر، عقب‌افتاده، منفی‌باف، هوچی‌باز، بزدل، عصر حجری، انقلابی نفهم و ... تاخت زدند!
 
گفت: حالا، اگر به منتقدان اجازه نفس کشیدن و آزادی بیان نمی‌دهند، دیگر چرا فحش‌ می‌دهند و ناسزا می‌گویند؟!
 
گفتم: چه عرض کنم؟!  شخصی از یک نفر کلی طلب داشت و یارو از پرداخت بدهی خود طفره می‌رفت، یک روز که طلبکار برای گرفتن طلبش مراجعه کرده بود، یارو طلبکار را به باد فحش و ناسزا گرفت. طلبکار بیچاره پرسید؛ حالا که طلبم را نمی‌دهی، دیگر چرا فحش می‌دهی؟! و یارو گفت؛ چون نمی‌خواهم ناجوانمردی کرده باشم و از در خانه من دست خالی برگردی!
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1396/06/23
فکرمیکنم معدن سنگ پای قزوین مال شماست
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1396/06/23
این کیهان ول کنید . کلا تیتراژ این روزنامه فقط وفقط ۲۵۰۰ نسخه است که آنهم برخی از کانون های خاص خریداری می کنند و هیچ جایگاهی بین مردم ندارد . شما با انتشار اخبار این روزنامه آنرا مطرح می کنید
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1396/06/23
عجب رویی داره این کیهان نگاه کن دادش به زمین بری به آسمان بری محبوبیت نداری
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1396/06/23
خخخ کیهان چقدر با مزه ای اسم روزنامه تون رو بزارید فکاهی کیهان، گوله نمک!!!!
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج